królowe życia kasia alexander

"Królowe życia". Laluna Unique w oktagonie - tak wyglądała słynna walka "królowej życia". Wyrzeczenia i poświęcenia nie zapewniły jej zwycięstwa

Program "Królowe życia" był trampoliną dla wielu gwiazd, które są obecne w polskim show-biznesie. Jedną z nich jest Kasia "Laluna Unique" Aleksander, która sumiennie podtrzymuje zainteresowanie swoją osobą. Słynąca z zamiłowania do luksusu i przepychu "królowa" próbowała swoich sił w oktagonie! Wiele poświęciła, aby móc się zmierzyć - schudła 16 kilogramów! Czy było warto? Sprawdź naszą galerię - publikujemy zdjęcia z walki "królowej życia" Laluny Unique na Fame MMA!

05.10.2022Królowe życia

"Królowe życia". Laluna Unique szczerze o sobie sprzed operacji. Dlaczego się na nie zdecydowała? "Nie podobałam się sobie w ogóle"

Program TTV "Królowe życia" obfitował w barwne osobowości. Niemalże wszystkie uczestniczki nie kryły, że w różnym stopniu zmieniały swój wygląd z pomocą współczesnej medycyny estetycznej. Jedną z nich, która swojego uwielbienie do tzw. poprawek nigdy nie kryła, była Kasia Alexander, czyli Laluna Unique. Bohaterkę hitu TTV charakteryzuje nie tylko wyróżniający się sposób ubioru i zamiłowanie do peruk, ale także absolutna bezpośredniość i szczerość. W rozmowie z jednym z portali Laluna Unique otworzyła się na temat operacji plastycznych i własnych kompleksów.

16.08.2022Królowe życia

Przeczytaj także:

„Królowe życia”. Laluna Unique nie ma dość! Zdradziła, co chce w sobie jeszcze poprawić. Lista jest naprawdę długa. „Nie wiem, czy lekarz się zgodzi na tyle rzeczy”

Laluna Unique, czyli jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd programu „Królowe życia” słynie m.in. z zamiłowania do zabiegów medycyny estetycznej. Ostatnio celebrytka postanowiła pochwalić się w mediach społecznościowych tym, co chciałaby w sobie jeszcze poprawić. Lista kolejnych operacji plastycznych jest naprawdę długa!

12.01.2023Królowe życia

„Królowe życia”. Ile lat ma Dagmara Kaźmierska, Iza Macudzińska, Sylwia Peretti, Laluna Unique, Anna Renusz i pozostali? Wiek uczestniczek programu TTV nie jest już tajemnicą!

„Królowe życia” to program, który dał polskiemu show-biznesowi całą plejadę barwnych osobowości. Uczestniczki zawieszonego obecnie programu TTV błyskawicznie podbiły serca widzów za sprawą swoich charakterów i przeżywanych przed kamerą perypetii. Łudził się jednak ten, kto sądził, że bohaterki programu są wylewne na wszystkie tematy. Bo choć wydawać się mogło, że nie mają przed nimi tajemnic, prawda jest zgoła odmienna! Długo nie chciały zdradzić, ile mają lat. My i tak to wiemy! Zobacz, ile naprawdę lat ma Dagmara Kaźmierska, Edyta Nowak-Nawara, Alicja Pasierbińska, Laluna Unique i Sylwii Peretti!

01.12.2022Królowe życia

Laluna Unique zdradziła dlaczego zawieszono "Królowe życia". Winna jest inna uczestniczka programu? "Coś tam się wydarzyło"

Katarzyna Alexander, lepiej znana jako Laluna Unique była jedną z najpopularniejszych bohaterek "Królowych życia". Jakiś czas temu TVN zaskoczył wszystkich informacją o zawieszeniu popularnego programu. W jednym z ostatnich wywiadów Laluna postanowiła uchylić nieco rąbka tajemnicy i wypowiedzieć się na temat rzekomych przyczyn zakończenie emisji nowych "Królowych życia".

21.07.2022Królowe życia

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×