"Królowe życia". Laluna Unique szczerze o sobie sprzed operacji. Dlaczego się na nie zdecydowała? "Nie podobałam się sobie w ogóle"

Magdalena Bohdanowicz
Magdalena Bohdanowicz
Program TTV "Królowe życia" obfitował w barwne osobowości. Niemalże wszystkie uczestniczki nie kryły, że w różnym stopniu zmieniały swój wygląd z pomocą współczesnej medycyny estetycznej. Jedną z nich, która swojego uwielbienie do tzw. poprawek nigdy nie kryła, była Kasia Alexander, czyli Laluna Unique. Bohaterkę hitu TTV charakteryzuje nie tylko wyróżniający się sposób ubioru i zamiłowanie do peruk, ale także absolutna bezpośredniość i szczerość. W rozmowie z jednym z portali Laluna Unique otworzyła się na temat operacji plastycznych i własnych kompleksów.

Laluna Unique o kompleksach, operacjach i poczuciu szczęścia

Program "Królowe życia" doczekał się w Polsce już kilkunastu sezonów. Tworzą go wyjątkowe osobowości, których energia i nietuzinkowe podejście do życia oraz styl przykuwają uwagę, gromadząc fanów lub wywołując wyjątkową niechęć publiczności. Choć program miał liczne grono fanów, stacja podjęła decyzję o zawieszeniu jego emisji.

Kasia Alexander, czyli "królowa życia" Laluna Unique szczerze o operacjach plastycznych

Jedną z bohaterek programu "Królowe życia" jest Kasia Alexander, znana także jako "Laluna Unique". Na tle reszty wybija się nie tylko wyjątkowo wyrazistym stylem ubierania się, ale również bezpośrednim podejściem, które zdaniem niektórych zahacza nawet o grubiaństwo oraz widocznym zamiłowaniem do operacji plastycznych i innych poprawek chirurgicznych.

Laluna Unique od początku swojej obecności w programie nie kryła, że ceni sobie możliwość poprawienia lub wręcz "przebudowy" swojego ciała. Nie kryła również swojego zamiłowania do takowej estetyki. Uczestniczkę kontrowersyjnego show portal Pudelek.pl zapytał o jej stosunek do wyglądu sprzed operacji, gdy np. przegląda swoje stare zdjęcia.

Mi się nie podoba natura. Nie podoba mi się chudość. Nie podobają mi się kobiety bez piersi, bez d*py. No i taka jestem. To jest mój styl i tyle. Nie podobałam się sobie w ogóle, miałam pełno kompleksów, że jestem za chuda, nie mam piersi. Że chciałbym mieć większe to, tamto, siamto. I stało się. Teraz jestem szczęśliwa - cytuje jej słowa portal. - Miałam, miałam kompleksy po porodzie. Wiesz, małe piersi, rozstępy. Schudłam bardzo do 52 kilo, to jest bardzo mało na kobietę i wtedy zaczęłam działać - przyznała, dopytywana przez reportera o szczegóły.

Zobacz, jak kiedyś wyglądała Kasia Alexander czyli Laluna Unique oraz inne "Królowe"!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Filip Chajzer o MBTM

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn