"Królowe życia". Laluna Unique w oktagonie - tak wyglądała słynna walka "królowej życia". Wyrzeczenia i poświęcenia nie zapewniły jej zwycięstwa

Program "Królowe życia" był trampoliną dla wielu gwiazd, które są obecne w polskim show-biznesie. Jedną z nich jest Kasia "Laluna Unique" Aleksander, która sumiennie podtrzymuje zainteresowanie swoją osobą. Słynąca z zamiłowania do luksusu i przepychu "królowa" próbowała swoich sił w oktagonie! Wiele poświęciła, aby móc się zmierzyć - schudła 16 kilogramów! Czy było warto? Sprawdź naszą galerię - publikujemy zdjęcia z walki "królowej życia" Laluny Unique na Fame MMA!

Multimedia

"Królowe życia". Laluna Unique zmierzyła się w oktagonie z Wiktorią Jaroniewską!

W programie "Królowe życia" nie brak kolorowych ptaków, obok których nie sposób przejść obojętnie. Jedną z nich jest Katarzyna Alexander, znana fanom formatu jako Laluna Unique. Słynie z szczerości - nie miała oporów w jednym z wywiadów poruszyć tematu operacji plastycznych, "przeróbek" i swoich kompleksów.

Na starych fotografiach są nie do poznania. Tych zdjęć mogliście nie widzieć!Zobacz więcej

14 maja 2022 r., w Tauron Arenie Kraków odbyła się kolejna edycja FAME MMA. W oktagonie rozegrano 10. pojedynków. Jeden z nich rozegrał się między Katarzyną "Laluną Unique" Alexander, która do walki schudła 16 kilogramów, a Wiktorią Jaroniewską.

Rywalizacja między paniami była zawzięta, co widać było choćby po twarzy "królowej". Choć "królowa życia" przegrała, walczyła jak lwica!

Zobacz w galerii, jak wyglądała walka między "królową życia" Kasią Alexander a Wiktorią Jaroniewską!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Wiek "królowych" nie jest już tajemnicą. Wiemy, ile mają lat!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×