"Królowe życia". Ślub Anny Renusz i Mateusza Leśniaka był wyjątkowy z wielu powodów. Zobacz zdjęcia z ceremonii!

Anna Renusz, ciesząca się sporą popularnością za sprawą programu "Królowe życia" wreszcie powiedziała "tak" swojemu ukochanemu "Tarzanowi"! Para zdecydowała się na nietypowy jak na polskie standardy ślub. Choć ceremonia miała charakter symboliczny, panna młoda i pan młody popisali się eleganckimi kreacjami i bajkową oprawą wydarzenia. Zobacz zdjęcia ze ślubu Anny Renusz i Mateusza Leśniaka!

Multimedia

"Królowe życia" Ślub Anny Renusz i "Tarzana"

Program "Królowe życia" cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Nic dziwnego - nie brak w tym formacie kolorowych ptaków. Jedną z najbardziej charakterystycznych par jest Anna Renusz i Mateusz Leśniak, zwany "Tarzanem".

Ślub w "Królowych życia" Anny Renusz i Tarzana

O Annie Renusz i Mateuszu Leśniaku ostatnimi czasy mówiło się w kontekście kryzysu, który przechodzili. Problemy w dużej mierze roztrząsali przed kamerami, pozwalając widzom zrozumieć, co w ich związku nie do końca działa.

Anna Renusz rozstała się z partnerem? Fani pary prowadzą własne śledztwoZobacz więcej

Zakochanym udało się jednak zażegnać kryzys, a nawet... pójść krok dalej, aż przed przysłowiowy ołtarz! Para zdecydowała się bowiem na ślub, choć nie do końca "tradycyjny". Anna Renusz i Mateusz Leśniak wybrali bowiem ślub humanistyczny, czyli taki, który ma wymiar wyłącznie symboliczny i nie jest uznawany w świetle prawa polskiego za legalny.

Wyjątkową ceremonię uwieczniła produkcja programu TTV "Królowe życia". Widzowie mogli więc podejrzeć, jak w swoim wyjątkowym dniu wyglądała "królowa". Pozostawiło to jednak spory niedosyt, który bez trudu każdy fan "królowej" może zaspokoić, przeglądając naszą galerię. Publikujemy w niej mnóstwo zdjęć fotograf Aleksandry Żochowskiej, która towarzyszyła Annie Renusz i "Tarzanowi" w tym szczególnym dla nich dniu!

Uroczystość, choć zasadniczo nieformalna, w żadnym razie nie była skromna! Anna Renusz i Mateusz Leśniak złożyli sobie przysięgę w altanie ulokowanej na skarpie z pięknym widokiem na błękit Morza Bałtyckiego. Anna Renusz postawiła tego dnia na klasyczną elegancję.

Zobacz w galerii jak wyglądał ślub Anny Renusz i Mateusza "Tarzana" Leśniaka z "Królowych życia"!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×