królowe życia uczestnicy

"Królowe życia". Monika Chwajoł bawi się z Martyniukami! Danuta Martyniuk chudnie w oczach!

Monika Chwajoł sławę zdobyła dzięki programowi "Królowe życia". Show telewizji TTV zapewniło jej ogromną popularność, jednak teraz celebrytka próbuje swoich sił w innych dziedzinach i ma ambitny plan stania się gwiazdą muzyki tanecznej! W ostatnim czasie wszyscy mówią o przyjaźni celebrytki z Zenkiem i Danutą Martyniukami! Zobaczcie też, jak zmieniła się Danusia Martnyiuk!

15.07.2022Królowe życia

"Królowe życia". Ślub Anny Renusz i Mateusza Leśniaka był wyjątkowy z wielu powodów. Zobacz zdjęcia z ceremonii!

Anna Renusz, ciesząca się sporą popularnością za sprawą programu "Królowe życia" wreszcie powiedziała "tak" swojemu ukochanemu "Tarzanowi"! Para zdecydowała się na nietypowy jak na polskie standardy ślub. Choć ceremonia miała charakter symboliczny, panna młoda i pan młody popisali się eleganckimi kreacjami i bajkową oprawą wydarzenia. Zobacz zdjęcia ze ślubu Anny Renusz i Mateusza Leśniaka!

29.06.2022Królowe życia

"Królowe życia". Monika Chwajoł wraca na salony! Celebrowała nowy projekt z ukochanym, Magdaleną Steczkowską i Magdaleną Narożną!

Monika Chwajoł za sprawą kontrowersyjnego hitu TTV zyskała sporą popularność i rozpoznawalność. Niegdysiejsza "królowa życia" sumiennie podtrzymuje zainteresowanie swoją osobą. Choć odeszła z programu nie może narzekać na brak zajęć. Niedawno celebrowała sukces jednego ze swoich przedsięwzięć. W tym wyjątkowym dniu towarzyszył jej ukochany partner oraz znane znajome - Magdalena Narożna i Magdalena Steczkowska!

22.06.2022Królowe życia

"Królowe życia". Monika Chwajoł nagra piosenkę z Zenonem Martyniukiem? Gwiazda programu chwali się znajomością z Danutą Martyniuk

Monika Chwajoł była jedną z gwiazd programu "Królowe życia". O niegdysiejszej królowej niedawno znów zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą świętowania sukcesu jednego ze swoich przedsięwzięć. Niewykluczone, że teraz gwiazda będzie chciała podtrzymać swoją popularność i spróbować zrobić karierę w disco polo. Okazuje się, że "Królowa życia" jest dobrą znajomą Zenona i Danuty Martyniuków.

22.05.2022Królowe życia

"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska pokazała efekty zabiegów. Fani niedowierzają w jej wiek i formę

Program "Królowe życia" bezapelacyjnie obfituje w niezwykłych bohaterów. Jednak największą gwiazdą programu pozostaje od samego początku Dagmara Kaźmierska, która wie, jak podtrzymywać zainteresowanie wokół swojej osoby. Jej najnowsze zdjęcie, prezentujące efekty zabiegu któremu się poddała znów wywołał niemałe poruszenie wokół najsłynniejszej "królowej życia".

25.04.2022Królowe życia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×