"Królowe życia" zniknęły z anteny przez kiepską oglądalność? Widzowie masowo przestawali oglądać słynny program TTV

"Królowe życia" przed długi czas były jednym z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Niedawno ogłoszono, że słynne show TTV zniknie z anteny. Choć stacja nie podała konkretnej przyczyny zakończenia jego emisji, to pewnym jest, że od dłuższego czasu oglądalność "Królowych życia" leciała na łeb na szyję.

Multimedia

"Królowe życia" znikają z anteny!

To już koniec programu "Królowe życia"! Po sześciu latach i 12 sezonach produkcji, popularny program, który wykreował całe masy celebrytów z Dagmarą Kaźmierską na czele, znika z telewizji! Prace na planie zostały zawieszone, a to oznacza, że jesienią nie zobaczymy nowych odcinków show. Ostatni odcinek 12. sezonu słynnego programu został wyemitowany 2 czerwca 2022 roku na antenie telewizji TTV.

Tak wygląda brat Dagmary Kaźmierskiej. "Królowa" dawno go nie pokazywała!Zobacz więcej

"Królowe życia" zniknęły z anteny przez kiepską oglądalność? Widzowie masowo przestawali oglądać słynny program TTV

Choć nie podano oficjalnej przyczyny zakończenia emisji nowych odcinków "Królowych życia", to wiele wskazuje na to, że głównym powodem zakończenia programu mogła być jego malejąca oglądalność.

Jak poinformował "Presserwis", powołujący się na badanie oglądalności Nielsen Media, nowy sezon "Królowych" przyciągał średnio 344 tys. widzów. Najchętniej oglądanym odcinkiem miał być ten z 25 lutego, kiedy przed telewizorami zasiadło 514 tys. widzów. Jak się okazuje, liczby te są o wiele mniejsze, niż w porównaniu z chociażby 10. edycją "Królowych życia", która mogła się pochwalić średnią oglądalnością na poziomie 523 tys. widzów.

Jednocześnie warto zaznaczyć, że producenci programu nie wykluczają, że "Królowe życia" mogą jeszcze kiedyś powrócić w nowych sezonach. Do tego czasu telewidzowie będą mogli oglądać swoje ulubione bohaterki w innych programach TTV.

Zobacz galerię

„Królowa życia” i jej ukochany „Tarzan” mieli ślub jak z bajki. Publikujemy zdjęcia!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Klaudia (gość)

    I cale szczescie. Nie wiem jak mozna ogladqc te miotły?

    09.06.2022 12:54
  • abc (gość)

    Nareszcie, te osoby chyba są BARDZO oderwane od rzeczywistości! Dlaczego z takich osób zrobiono "celebrytki"???

    08.06.2022 21:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×