Krystian Ochman trafił do szpitala! Wiadomo, w jakim jest stanie. Czy jego karierze zagraża niebezpieczeństwo?

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
fot. AKPA / Piętka
fot. AKPA / Piętka
Krystian Ochman cieszy się sporą popularnością od momentu debiutu w polskim show-biznesie. Wokalista, który reprezentował Polskę na Eurowizji 2022 musiał odwołać swoje koncerty. Jego fani jednak dopiero teraz mocno się zaniepokoili. Okazuje się, że Krystian Ochman jest w szpitalu!

Krystian Ochman w szpitalu. Co się dzieje z reprezentantem Polski na Eurowizji 2022

Krystian Ochman reprezentował Polskę na 66. Konkursie Piosenki Eurowizji w Turynie w maju 2022 roku. Niestety, występ mężczyzny nie porwał jurorów i zajął on dopiero 12 miejsce. Docenili go natomiast ukraińscy telewidzowie, przyznając mu maksymalną liczbę punktów.

Krystian Ochman w szpitalu. Opublikował zdjęcie

Kilka dni temu media obiegła wieść, że koncerty Krystiana Ochmana w Łodzi i Suchej Beskidzkiej zostały odwołane. Wokalista w opublikowanym wówczas filmie wyjaśnił, że decyzję wymusiła choroba gardła.

Wróciłem od laryngologa. Zachorowałem na gardło. Mam straszne spuchnięte migdały i boli mnie ucho. Jestem bardzo osłabiony - mówił wokalista.

[facebook]https://www.facebook.com/watch/?v=498507681960589;post[/facebook]

Kolejne doniesienia na temat stanu zdrowia Ochmana wywołały spory niepokój wśród fanów. Młody wokalista opublikował na Instagramie na InstaStories zdjęcie ze szpitala. - Dziękuję wam za miłe słowa wsparcia - zwrócił się po polsku Ochman i dodał po angielsku: Przepraszam, nie byłem aktywny, ale wciąż przebywam w szpitalu, wyjaśnił.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn