Krystyna Loska i Henryk Loska - historia miłości. Poznając się nie podejrzewali, że los połączy ich wyjątkową miłością! Rozłączyła ich dopiero jego śmierć

Kiedy Krystyna Loska i Henryk Loska poznali się będąc dziećmi, w najśmielszych snach najpewniej nie podejrzewali, co im los szykuje. A szykował dla nich miłość, która połączyła ich na zawsze! Jednak, zanim w sercu zakiełkowało uczucie, los musiał spleść ich życiowe drogi kilkukrotnie. Poznaj wyjątkową historię miłości Krystyny Loski i Henryka Loski.

Multimedia

Krystyna Loska to postać kultowa dla telewizji. Jest ona wzorem dla dziennikarzy i prezenterów. Na początku chciała związać swoje życie z aktorstwem. To właśnie dlatego zaczęła studia aktorskie, lecz nie skończyła ich. Po urodzeniu córki zaczęła pracę dla katowickiego TVP i tak zaczęła się jej przygoda z mediami. Spikerka i prezenterka słynęła z wyjątkowych umiejętności oraz charyzmy. Przez ponad 30 lat pracy była w stanie z pamięci zapowiadać wszystkie programy. W jej życiu wyjątkowe były nie tylko zdolności związane z dziennikarstwem, ale również historia jej miłości. Swojego męża Henryka Loskę poznała jeszcze jako małe dziecko. Wtedy jednak nikt jeszcze nie widział, że to właśnie on sprawi, że odnajdzie prawdziwe szczęście.

Krystyna Loska obchodzi 85. urodziny. Tak zmieniała się mama Grażyny TorbickiejZobacz więcej

Krystyna Loska i Henryk Loska. Połączył ich telefon

Krystyna Loska nigdy nie spodziewała się, że jej mężem zostanie sąsiad. Jej ukochany, czyli Henryk Loska, chodził do klasy ze starszą siostrą prezenterki. Wtedy jednak zupełnie się nie zauważali. Obydwoje byli pasjonatami muzyki. Krystyna grała na akordeonie, a Henryk – skrzypcach. Nawet wspólna dziedzina nie sprawiła, że spojrzeli na siebie. Na bliższe poznanie musieli trochę poczekać.

Ponieważ był od nas o cztery lata starszy, jako dziewczynka nie zwracałam na niego uwagi – wypowiedź prezenterki z książki "Prezenterki", którą zacytowała "Viva!".

Ich drogi jednak się skrzyżowały. Wszystko miało się zacząć od przypadkowej wizyty. Henryk potrzebował zadzwonić i wszedł zapytać, czy może skorzystać z telefonu. Odwiedziny przeciągnęły się do kilku godzin. Tak pojawiło się między nimi uczucie.

Co wydarzyło się później? Dowiesz się tego z naszej galerii!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • ciotka Halina co pupę wypina i ciało namiętne swe wygina (gość)

    A kiedy połączy ich bawienie wnuków?

    25.07.2022 19:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×