Krzysztof Antkowiak i Czadoman gośćmi w programie "Kuba Wojewódzki" [ZDJĘCIA]

Kamila Glińska
Kamila Glińska
Krzysztof Antkowiak i Czadoman u Kuby Wojewódzkiego.TVN / FremantleMedia Polska / Wojciech Kurczewski / x-news
Krzysztof Antkowiak i Czadoman u Kuby Wojewódzkiego.TVN / FremantleMedia Polska / Wojciech Kurczewski / x-news
Kolejni goście na kanapie u "Króla TVN-u"! Tym razem będą to Krzysztof Antkowiak i Czadoman!

"KUBA WOJEWÓDZKI" WE WTOREK, 20.10.2015 O GODZ. 22:30 W TVN!

"KUBA WOJEWÓDZKI" WE WTOREK, 20.10.2015 O GODZ. 22:30 W TVN!

Kolejnymi gośćmi w programie "Kuba Wojewódzki" będą Krzysztof Antkowiak i Czadoman. Tak wizytę swoich gości zapowiedział Kuba Wojewódzki na Facebooku:

WTOREK

CZŁOWIEK DYNAMIT - CZADOMAN

WIELKI POWRÓT - KRZYSZTOF ANTKOWIAK

oraz ja i moje niewyraźneintencje

k.

Krzysztof Antkowiak zadebiutował jako 5-letnie dziecko. W połowie lat 80. występował w programie telewizyjnym Jacka Cygana "Dyskoteka pana Jacka" i tam zdobył popularność śpiewając przebój "Zakazany owoc" (słowa: Jacek Cygan, muzyka: Krzesimir Dębski). W 1988 z tą piosenką wystąpił na Festiwalu w Opolu, zdobywając nagrodę publiczności. Następnie zniknął ze sceny, na którą powrócił w połowie lat 90. Występował między innymi z Edytą Górniak i nawiązał współpracę z Grzegorzem Ciechowskim. Zagrał też jedną z głównych ról w filmie "Młode wilki 1/2" (1997). Obecnie promuje nowy album, który nagrał z grupą Simplefields.

Czaoman to jeden z najbardziej tajemniczych muzyków branży disco polo. Nigdy nie zdejmuje swoich ciemnych okularów. Jest twórcą takich przebojów jak m.in. "Moja bejbe", "Chodź na kolana" czy "Ruda tańczy jak szalona".

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Wielki Piątek u Ewangelików. Opowiada bp Marcin Hintz

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn