Krzysztof Baranowski wyjawił, w jakim stanie jest Bogumiła Wander. "Po prostu trzeba czekać"

Bogumiła Wander to niekwestionowana legenda polskiej telewizji. W czasach PRL-u była jedną z największych gwiazd! Niestety, to już tylko wspomnienie, a sama Wander z dala od mediów mierzy się z chorobą. Jej mąż, Krzysztof Baranowski, przekazał, w jakim stanie jest. Wieści nie są zbyt optymistyczne.

Multimedia

Co się dzieje z Bogumiłą Wander? Mąż wyjawił, w jakim jest stanie

Bogumiła Wander przez lata była jedną z najpopularniejszych gwiazd. Już za życia stała się legendą, która kształtowała polską telewizję. Niestety, od dłuższego czasu wieści o Bogumile Wander nie napawają optymizmem. Jej fani, a przede wszystkim bliscy, byli zdruzgotani chorobą, na którą cierpi.

Oto najbardziej znane telewizyjne prezenterki. Codziennie oglądały je miliony widzówZobacz więcej

Jej mąż, Krzysztof Baranowski sam wspominał, że musiał pogodzić się z najgorszym - faktem, że jego ukochana już nigdy nie wróci do domu, gdyż choroba Alzheimera jest zbyt zaawansowana. - Bogusia wymaga całodobowej opieki lekarskiej i ośrodek jej to zapewnia, więc mimo że nasze mieszkanie jest i czeka na nią, wątpię, żeby wróciła... Chyba że ktoś wynajdzie lek na tę okrutną chorobę - cytuje słowa Baranowskiego Pudelek.

W jakim stanie jest Bogumiła Wander

7 października wypadają urodziny Bogumiły Wander. Z jej mężem, Krzysztofem Baranowskim, skontaktował się "Fakt". W jakim stanie jest legendarna spikerka?

Jest bardzo rozmowna. Zawsze tak było i pozostało, tylko teraz nie bardzo można zrozumieć, co chce powiedzieć. Lekarze nic nie mówią, prócz tego, że trudno oczekiwać zmian. Oczywiście żona jest na specyficznych lekach, ale w mojej ocenie można powiedzieć, że choroba się zatrzymała. Nie ma żadnej diagnozy, że będzie lepiej lub gorzej, po prostu trzeba czekać. Ale może Bogusia nie zauważa utrapień codziennych? Więc ten jej świat jest spokojny, a może nawet na swój sposób szczęśliwy - cytuje słowa Baranowskiego w rozmowie z "Faktem" serwis Pudelek.

Zobacz galerię

Wielka dama TVP przez lata zachwycała urodą. Jak dziś wygląda?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Czytelnik (gość)

    Przepiękna kobieta o niebywałej gracji, elegancji, zawsze pełna wdzięku i takiej szlachetnej kobiecości.. Teraz, pewnie juz nie do końca świadoma, zmaga sie z okrutną chorobą ... Obyśmy naprawdę dołożyli starań i znaleźli lek, bo starośc w takim wydaniu nie jest dobrym czasem w życiu..

    08.10.2022 00:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×