Krzysztof Globisz wciąż nie wrócił do formy po udarze? Anna Dymna przekazała niepokojące wieści

Krzysztof Globisz w 2014 roku doznał rozległego udaru - długo był w śpiączce, a lekarze uważali, że już nie wróci do zawodu. Genialny aktor od kilku lat występuje jednak w serialu "Leśniczówka". O tym, w jakiej formie jest obecnie Krzysztof Globisz, opowiedziała Anna Dymna.

Multimedia

Krzysztof Globisz wciąż nie wrócił do formy po udarze? Anna Dymna przekazała niepokojące wieści

W lipcu 2014 roku Krzysztof Globisz miał wylew i trafił do szpitala. Hospitalizacja trwała cztery miesiące. Potem rozpoczęła się długa rehabilitacja. Po leczeniu udało mu się wrócić do zawodu. Znowu zaczął grać w teatrze, wystąpił w kilku filmach, a obecnie można go oglądać w serialu "Leśniczówka", w którym ma niewielką rólkę.

Kiedy w mediach gruchnęła informacja o tym, że Globisz miał udar, w pomoc artyście od razu zaangażowała się m.in. Anna Dymna. To właśnie ona przekazała najnowsze informacje dotyczące zdrowia popularnego aktora.

Anna Dymna przez wiele lat milczała na jego temat. Zobacz, jak wygląda jedyny syn aktorkiZobacz więcej

Krzysztof Globisz nie wrócił jeszcze do formy po chorobie. Dymna w rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo" zdradziła, że chciała zaprosić kolegę do kolejnego sezonu Krakowskiego Salonu Poezji, aktor nie może jednak mówić.

Mamy już scenariusze najbliższych salonów. Wszystko zaplanowaliśmy, choć do samego końca nie wiedziałam, jak to wszystko się odbędzie. Niestety, nie będzie z nami Krzysia Globisza, bo nie może mówić. Wszyscy wierzymy, że Krzysiek wróci na scenę i do pracy. Ten głupi udar nie może mu wszystkiego przekreślić i ja to wiem. - wyznała Anna Dymna.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, X-NEWS

Komentarze

Skomentuj
  • brakuje ostatnio Pana Krzysztofa w serialu Leśniczówka (gość)

    Nawet nic się tam nie mówi o jego postaci... Bardzo brakuje też tam postaci Maryny chociaż ona akurat od czasu do czasu przewija się w rozmowach bohaterów. Mam nadzieję, że Iwona Cichosz wróci jeszcze do serialu. Świetny wątek można by zrobić w oparciu o konfrontację Maryny z Anną, matką Katarzyny.

    15.10.2021 13:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×