Krzysztof Globisz wciąż nie wrócił do formy po udarze? Anna Dymna przekazała niepokojące wieści

Adriana Słowik
Adriana Słowik
anna kaczmarz / dziennik polski / polska press
anna kaczmarz / dziennik polski / polska press
Krzysztof Globisz w 2014 roku doznał rozległego udaru - długo był w śpiączce, a lekarze uważali, że już nie wróci do zawodu. Genialny aktor od kilku lat występuje jednak w serialu "Leśniczówka". O tym, w jakiej formie jest obecnie Krzysztof Globisz, opowiedziała Anna Dymna.

Krzysztof Globisz wciąż nie wrócił do formy po udarze? Anna Dymna przekazała niepokojące wieści

W lipcu 2014 roku Krzysztof Globisz miał wylew i trafił do szpitala. Hospitalizacja trwała cztery miesiące. Potem rozpoczęła się długa rehabilitacja. Po leczeniu udało mu się wrócić do zawodu. Znowu zaczął grać w teatrze, wystąpił w kilku filmach, a obecnie można go oglądać w serialu "Leśniczówka", w którym ma niewielką rólkę.

Kiedy w mediach gruchnęła informacja o tym, że Globisz miał udar, w pomoc artyście od razu zaangażowała się m.in. Anna Dymna. To właśnie ona przekazała najnowsze informacje dotyczące zdrowia popularnego aktora.

Krzysztof Globisz nie wrócił jeszcze do formy po chorobie. Dymna w rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo" zdradziła, że chciała zaprosić kolegę do kolejnego sezonu Krakowskiego Salonu Poezji, aktor nie może jednak mówić.

Mamy już scenariusze najbliższych salonów. Wszystko zaplanowaliśmy, choć do samego końca nie wiedziałam, jak to wszystko się odbędzie. Niestety, nie będzie z nami Krzysia Globisza, bo nie może mówić. Wszyscy wierzymy, że Krzysiek wróci na scenę i do pracy. Ten głupi udar nie może mu wszystkiego przekreślić i ja to wiem. - wyznała Anna Dymna.

Źródło: Dzień Dobry TVN, X-NEWS

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn