Krzysztof Krawczyk Junior walczy z Ewą Krawczyk o spadek po artyście. Jedyny syn Krzysztofa Krawczyka jest w dramatycznej sytuacji życiowej

Śmierć Krzysztofa Krawczyka pogrążyła bliskich i fanów muzyka w głębokim żalu. Artysta zostawił po sobie dokument, w którym cały majątek zapisał swojej żonie. Jedyny syn, Krzysztof Krawczyk Junior podważył testament. W poniedziałek 26 września wdowa i jedyny syn muzyka mieli się spotkać w sądzie na rozprawie.

Multimedia

Krzysztof Krawczyk Junior walczy z Ewą Krawczyk o spadek po Krzysztofie Krawczyku

Jak informuje "Fakt", w poniedziałek 26 września br. o godz. 10:00 w sądzie w Zgierzu miała się rozpocząć rozprawa dotycząca testamentu po zmarłym Krzysztofie Krawczyku.

Ewa Krawczyk jeszcze nie była tak szczera. Dziwi się, że Krzysztof Krawczyk jej przez to nie zostawił!Zobacz więcej

Artysta w 2020 r. sporządził testament, zgodnie z którym cały majątek zapisuje żonie, ale ów dokument został podważony przez jedynego syna artysty - Krzysztofa Krawczyka Juniora. Junior twierdził, przypomina gazeta, że 18 lat wcześniej Krzysztof Krawczyk sporządził dokument, w którym był Krzysztof Krawczyk Junior uwzględniony jako spadkobierca majątku ojca.

Jednym ze świadków na rozprawie był Marian Lichtman, który od dawna wspiera znajdującego się w trudnej sytuacji życiowej syna muzyka. Wraz z nim, informuje "Fakt", zeznawała również jego żona Bożena. Oboje mieli się łączyć zdalnie z Amsterdamu.

Bardzo chcemy złożyć te zeznania, bo nic się nie dzieje wokół Krzysia, który żyje na pograniczu ubóstwa. On żyje na krawędzi. Nie może być tak, że Ewa opływa w luksusy, żyje w dobrobycie, a jedyny syn Krzysia nie ma nawet zapewnionego minimum, by godnie żyć. Będziemy walczyć o niego, bo mu się to po prostu należy. I wiem, że Krzysztof Krawczyk tego by chciał - cytuje słowa Lichtmana serwis "Fakt".

Dom Krzysztofa Krawczyka czekają poważne zmiany! "Muszę kontynuować te wszystkie zadania"Zobacz więcej

Lichtman w rozmowie z "Faktem" przypomniał, że "gdy jeszcze Krzysztof żył, zawsze zapewniał, że jego jedyny syn będzie zabezpieczony, jak go braknie. Mówił, że jest Ewa i o niego zadba". Dodał również, że tak się jednak nie dzieje, a on nie rozumie "po co ten magiel".

Wystarczyłoby, żeby kupiła mu, choć kawalerkę i zapewniła pieniądze na lekarstwa, które musi brać - skwitował.

Ewa Krawczyk napisze książkę o zmarłym mężu! Co się w niej pojawi? "Napiszę w niej całą prawdę"Zobacz więcej

Rozprawa, która zaczęła się w poniedziałek w sądzie w Zgierzu, toczyła się za zamkniętymi drzwiami. Wnioskowała o to wdowa po muzyku, Ewa Krawczyk. Ze względu na niejawny charakter procesu, osoby zaangażowane odmówiły gazecie komentarza jeszcze przed rozprawą. Jak wskazuje fakt, lista świadków, którzy będą zeznawać, jest całkiem długa: prób Mariana i Bożeny Lichtmanów zeznawać mają: Andrzej Kosmala, Krzysztof Cwynar, Zbigniew Rabiński, menadżer i współzałożyciel Stowarzyszenia Studio Integracji Krzysztofa Cwynara, reżyser filmu o Krzysztofie Krawczyku — Krystian Kuczkowski, a także siostrzenica Ewy Krawczyk i jej mąż.

"Fakt" informuje również, że na rozprawie pojawił się Krzysztof Krawczyk Junior, ale nie pojawiła się Ewa Krawczyk. Jej pełnomocniczka przekazała, że nagle się rozchorowała i nie chciała narażać zdrowia osób postronnych.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • A (gość)

  Ach te pieniadze

  02.10.2022 07:47
 • Mmm (gość)

  Do pracy synku się weź, czas na męskie decyzję. Żyć na garnuszku tatusia to najłatwiejszy sposób na nierobstwo

  27.09.2022 09:22
 • polikut (gość)

  brak slow co ona wyprawia karma wraca

  26.09.2022 19:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×