"Kuba Wojewódzki". Aleksandra Domańska o kompleksach: Chciałam dodać otuchy dziewczynom [WIDEO+ZDJĘCIA]

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
fot. lukasz kowalski/polska press
fot. lukasz kowalski/polska press
W premierowym odcinku talk-show "Kuba Wojewódzki" wystąpiła Aleksandra Domańska i Robert Makłowicz. Gwiazda komedii "Podatek od miłości" opowiedziała na sofie u Króla TVN-u o swoim dzieciństwie i kompleksach.

Gośćmi 1. odcinka nowego sezonu "Kuby Wojewódzkiego" była aktorka Aleksandra Domańska, którą widzowie doskonale kojarzą z takich produkcji jak "O mnie się nie martw", "Bodo" czy z komedii "Podatek od miłości".

Gwiazda w rozmowie z showmanem szczerze opowiedziała o swoim dzieciństwie i kompleksach. -Cudownie jest dorastać w małym mieście, dużo czasu spędzało się na dworze... na polu znaczy - wyznała. Nie trzeba się było myć za bardzo... Teraz pachnę Anją Rubik. To znaczy jej perfumami. Jestem jej psychoafanką. Niestety, żrę bez końca... Zazdroszczę panu, panie Robercie, że pan może jeść te wszystkie dobre rzeczy. - powiedziała Domańska.

Aleksandra Domańska przyznała również, że chciałaby dodać otuchy dziewczynom, które maja problem z akceptacją samych siebie. - ludzie wrzucają takie idealne zdjęcia, więc ja chciałam dodać otuchy tym dziewczynom, które mają kompleksy, a nie mają mądrych ludzi wokół siebie, bo nie wszyscy mają... Nie no, teraz słyszę sama siebie, to beznadziejnie brzmi... - powiedziała.

Oglądaliście program "Kuba Wojewódzki"? Jak waszym zdaniem wypadła Aleksandra Domańska?

Źródło: Dzień Dobry TVN, xnews

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn