"Kuba Wojewódzki". Marianna Schreiber w szczerym wywiadzie u Kuby Wojewódzkiego. Zamierza rozwieść się z mężem?

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
fot. TVN/Wojciech Kurczewski
fot. TVN/Wojciech Kurczewski
Marianna Schreiber, która prywatnie jest żoną Łukasza Schreibera, sekretarza Rady Ministrów i członka Prawa i Sprawiedliwości, obecnie jest na ustach wszystkich. Najpierw próbowała swoich sił w programie "Top Model", a teraz... zagościła na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego!

Marianna Schreiber w szczerym wywiadzie u Kuby Wojewódzkiego. Zamierza rozwieść się z mężem?

Marianna Schreiber potrafi zrobić zamieszanie wokół swojej osoby. Żona Ministra i członka Prawa i Sprawiedliwości, która kiedyś zasłynęła w sieci homofobicznymi wpisami, teraz próbuje przedstawić swój zupełnie inny wizerunek.

Najpierw Marianna Schreiber pojawiła się w "Top Model", gdzie chociaż nie zaszła daleko, to zdążyła przyznać rację Michałowi Pirogowi, gdy nazwał ją współczesną niewolnicą.

Teraz o tym, jak wygląda życie żony polityka partii rządzącej, opowiedziała w programie "Kuba Wojewódzki". Oczywiście Kuba Wojewódzki nie byłby sobą, gdyby nie zadał jakiegoś kontrowersyjnego pytania, dlatego zapytał Mariannę Schreiber o... to, czy chce rozwieść się z mężem! Niedoszła modelka i początkująca influencerka odpowiedziała:

Zamiaru takiego nie mam i czekam cierpliwie, aż mój mąż wykaże się stuprocentową miłością, która pozwoliłaby mu zaakceptować mnie na sto procent. Polityka jest miłością number one. Ja sobie nie zazdroszczę - wyznała zawiedziona. Bardzo go kocham, nie chcę się z nim rozwodzić. Jesteśmy razem, mamy córkę. Przysięgaliśmy sobie w kościele.

Obecnie Marianna Schreiber kontynuuje swoje wywiadowe tournée po przeróżnych mediach. Będziecie śledzić jej medialną karierę?

Źródło: TVN/x-news

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn