"Kuba Wojewódzki". Program Wojewódzkiego ustawiony! Co naprawdę zrobiła Karolina Korwin-Piotrowska?

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Fot. Baranowski/AKPA
Fot. Baranowski/AKPA
Niedawno do sieci trafiło nagranie, w którym na planie programu "Kuba Wojewódzki", Karolina Korwin-Piotrowska miała dosłownie wybuchnąć, zwyzywać prowadzącego, po czym z impetem opuścić studio. Wczoraj miała miejsce emisja odcinka, w którym miało do tego dojść. Nikt się jednak nie spodziewał takiego obrotu spraw.

"Kuba Wojewódzki" - kontrowersyjna zapowiedź odcinka

"Kuba Wojewódzki"

22 marca na kanale TVN został wyemitowany kolejny odcinek kultowego programu "Kuba Wojewódzki". Gośćmi byli piosenkarka Natalia Nykiel oraz dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska, która już kiedyś miała okazję gościć w tym programie. Z zapowiedzi najnowszego odcinka mogliśmy się dowiedzieć, że w pewnej chwili Karolina Korwin-Piotrowska miała stracić nad sobą panowanie i opuścić studio.

Na zapowiedzi odcinka udostępnionego przez Kubę Wojewódzkiego, można było zauważyć, że w pewnym momencie Karolina Korwin-Piotrowska straciła kontrolę nad swoim zachowaniem. Dziennikarka rzuciła książką o stół, po czym opuściła studio programu. Wcześniej jeszcze zwyzywała prowadzącego wprawiając wszystkich w osłupienie:

Przyszłam tutaj po 18 latach i widzę, że zrobiłam bardzo duży błąd, za który mogę siebie tylko przeprosić. Nic się nie zmieniłeś. Nadal jesteś jest głupim ciulem i debilem 60-letnim i nawet twoje ojcostwo tego nie zmieni. - wygarnęła na nagraniu Korwin-Piotrowska.

"Kuba Wojewódzki" - emisja długo wyczekiwanego odcinka

Jak się potem okazało, nagranie, które udostępnił w sieci "Kuba Wojewódzki" było ustawione. Podczas emisji odcinka w telewizji, widzowie nie zobaczyli nic z tego, co było pokazane na kontrowersyjnej zapowiedzi. Szokująca sytuacja z wcześniej udostępnionego nagrania, była opublikowana jedynie w serii "Ciąg dalszy" na platformie Player.

Poniżej znajduje się pełna zapowiedź odcinka z udziałem Natalii Nykiel oraz Karoliny Korwin-Piotrowskiej:

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Wielki Piątek u Ewangelików. Opowiada bp Marcin Hintz

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn