"Kuchenne rewolucje". Ciężarna Lara Gessler jest przewlekle chora. Jej córeczka odziedziczyła to schorzenie

Lara Gessler wyjawiła w mediach, że od lat zmaga się z uporczywą chorobą. Okazało się, że jej pierwsza córka Nena odziedziczyła to samo schorzenie. Nie wiadomo jeszcze, czy na tą samą dolegliwość będzie cierpiała przyszła pociecha Lary Gessler.

Multimedia

Lara Gessler jest w kolejnej ciąży!

Lara Gessler i Piotr Szeląg jakiś czas temu postanowili pochwalić się wszystkim cudowną wiadomością. W mediach społecznościowych, córka gwiazdy "Kuchennych Rewolucji" opublikowała nagranie, na którym wraz ze swoim mężem we wzruszający sposób informują fanów o tym, że ich rodzina niedługo się powiększy o kolejną pociechę. W przekazaniu radosnej nowiny wzięła również udział ich córeczka Nena.

O zaręczynach matki dowiedziała się... z Instagrama. "Nie byłam w szoku"Zobacz więcej

Lara Gessler jest przewlekle chora. Wpłynie to na ciążę?

Celebrytka na łamach portalu "Jastrząb Post" opowiedziała o swojej chorobie, z którą mierzy się od wielu lat. Chodzi o AZS – atopowe zapalenie skóry, które wywołuje ostry swąd i jest chorobą silnie nawracającą. Gwiazda wyznała, że również również jej córeczka Nena cierpi na to samo schorzenie.

Jakiś czas temu mówiłam Wam o tym, że mam AZS – atopowe zapalenie skóry. To przypadłość, która męczy wiele maluchów. Większość z nich z tego wyrasta, ale niektórzy – tak jak ja – nie. U mnie objawia się to sezonowo, kiedy jest zimno i wieje wiatr. Skóra jest wtedy bardzo przesuszona, swędzi a czasami najzwyczajniej w świecie boli – wyznała portalowi "Jastrząb Post".

Na szczęście atopowe zapalenie skóry nie jest niebezpieczne dla zdrowia. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji, symptomy AZS stają się łagodniejsze. Choroba uchodzi jednak za dość uciążliwą w codziennym funkcjonowaniu.

Zobacz galerię

Partnerzy, mężowie, tajemniczy kochankowie. Oni podbili jej serce!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Katarzyna (gość)

Mój syn również ma azs,bardzo uciążliwe.Raz objawy ustępują innym razem tragedia. Systematyczna pielęgnacja i stała opieka dermatologiczna.

05.05.2022 16:56
  • ukrainiec (gość)

Nie znam . Nie ogladam polskiej tv

16.04.2022 16:20
  • Aha (gość)

Swąd to smród, chyba chodzi o świąd?

16.04.2022 00:00
  • Olać ją!! (gość)

Hvj z nią, niech suka zdycha!!

14.04.2022 01:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.