"Kuchenne rewolucje". Ciężarna Lara Gessler jest przewlekle chora. Jej córeczka odziedziczyła to schorzenie

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Lara Gessler wyjawiła w mediach, że od lat zmaga się z uporczywą chorobą. Okazało się, że jej pierwsza córka Nena odziedziczyła to samo schorzenie. Nie wiadomo jeszcze, czy na tą samą dolegliwość będzie cierpiała przyszła pociecha Lary Gessler.

Lara Gessler jest w kolejnej ciąży!

Lara Gessler i Piotr Szeląg jakiś czas temu postanowili pochwalić się wszystkim cudowną wiadomością. W mediach społecznościowych, córka gwiazdy "Kuchennych Rewolucji" opublikowała nagranie, na którym wraz ze swoim mężem we wzruszający sposób informują fanów o tym, że ich rodzina niedługo się powiększy o kolejną pociechę. W przekazaniu radosnej nowiny wzięła również udział ich córeczka Nena.

Lara Gessler jest przewlekle chora. Wpłynie to na ciążę?

Celebrytka na łamach portalu "Jastrząb Post" opowiedziała o swojej chorobie, z którą mierzy się od wielu lat. Chodzi o AZS – atopowe zapalenie skóry, które wywołuje ostry swąd i jest chorobą silnie nawracającą. Gwiazda wyznała, że również również jej córeczka Nena cierpi na to samo schorzenie.

Jakiś czas temu mówiłam Wam o tym, że mam AZS – atopowe zapalenie skóry. To przypadłość, która męczy wiele maluchów. Większość z nich z tego wyrasta, ale niektórzy – tak jak ja – nie. U mnie objawia się to sezonowo, kiedy jest zimno i wieje wiatr. Skóra jest wtedy bardzo przesuszona, swędzi a czasami najzwyczajniej w świecie boli – wyznała portalowi "Jastrząb Post".

Na szczęście atopowe zapalenie skóry nie jest niebezpieczne dla zdrowia. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji, symptomy AZS stają się łagodniejsze. Choroba uchodzi jednak za dość uciążliwą w codziennym funkcjonowaniu.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn