"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler na jednym nagraniu z Bradem Pittem! Wideo podbija sieć

Wydawało się, że takie połączenie nie może mieć miejsca. A jednak! Magda Gessler spełniła jedno ze swoich największych marzeń i pojawiła się na wspólnym nagraniu z gwiazdorem Hollywood. Wideo, na którym restauratorka gani Brada Pitta stało się już hitem Internetu!

Multimedia

Magda Gessler pojawiła się na jednym nagraniu z Bradem Pittem

Magda Gessler od lat jest znana za sprawą roli prowadzącej program "Kuchenne rewolucje". Słynna restauratorka od lat w nim słynie z ciętego języka, charyzmy, a także poczucia humoru, którymi emanuje na każdym kroku. M.in. te właśnie cechy sprawiły, że osobę Magdy Gessler postanowiono zaangażować do kampanii promocyjnej filmu "Bullet Train".

"Bullet Train" to film, który opowiada historię pięciorga zabójców, znajdujących się w jednym pociągu. W jednej z głównych ról widzowie będą mogli jedną z największych gwiazd Hollywood - Brada Pitta. Polska premiera produkcji ma mieć miejsce 5 sierpnia 2022 roku.

Zakochana Magda Gessler wywija z narzeczonym do wakacyjnego hituZobacz więcej

Najnowszym nagranie, które jest częścią polskiej kampanii promocyjnej "Bullet Train" stało się hitem Internetu! Możemy na nim zobaczyć, odtwórcę jednej z głównych ról w produkcji, Brada Pitta, a także ku zaskoczeniu wszystkich... Magdę Gessler, która próbuje uciszyć hollywoodzkiego gwiazdora w wagonie ciszy.

Poniżej można obejrzeć pełne wideo z Bradem Pittem i Magdą Gessler:

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×