"Kuchenne Rewolucje". Magda Gessler odejdzie z TVN? "Wie, że i w Polsacie będzie numerem 1"

Niedawno Mateusz Gessler był bohaterem jednego z głośniejszych transferów telewizyjnych ostatnich lat. Słynny restaurator postanowił rozstać się z TVN i przejść do konkurencyjnego Polsatu, gdzie ma poprowadzić nową edycję "Hell's Kitchen. Według najnowszych medialnych doniesień podobny scenariusz ma rozpatrywać również Magda Gessler. Czy to oznacza, że również i ona niedługo dostanie swoje kulinarne show w Polsacie?

Multimedia

Magda Gessler to obecnie jedna z największych ikon telewizji TVN. Od 2010 roku prowadzi ona "Kuchenne rewolucje", które należą do grona jednych z najpopularniejszych programów kulinarnych w Polsce. Ponadto słynna restauratorka wielokrotnie pojawiała się gościnnie w innych programach z jej rodzimej stacji. Czyżby niebawem zamierzała się z nią jednak rozstać?

To już pewne! Mateusz Gessler poprowadzi program w PolsacieZobacz więcej

Magda Gessler odejdzie z TVN?

Według informacji, na które powołuje się "Super Express", Magda Gessler ma rozważać przejście z TVN do konkurencyjnego Polsatu. Jednym z głównych powodów tej decyzji miałoby być ewentualne zatrudnienie w Polsacie Edwarda Miszczaka, byłego dyrektora programowego TVN, który po blisko 25 rozstał się ze stacją. Innymi powodami, na które powołuje się dziennik, miałyby być lepsze warunki finansowe oraz możliwość poprowadzenia nowego programu kulinarnego.

Magda wiele zawdzięcza Edwardowi. To on zrobił z niej gwiazdę. Dla Magdy nie ważna jest stacja. Wie, że i w Polsacie będzie numerem 1 - wyznał informator "Super Expressu".

Czyżby to oznaczało, że niedługo Magda Gessler będzie kolejną kulinarną gwiazdą, która przejdzie z TVN do Polsatu?

Zobacz galerię

Jakie gwiazdy tym razem zawalczą o Złotą Twarz? Nie brakuje głośnych nazwiskZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×