"Kuchenne rewolucje". Nie żyje Mirosław Bem. Magda Gessler przeprowadziła w jego lokalu rewolucję, potem wycofała rekomendację i złożyła pozew

Media obiegła smutna wieść - zmarł łebski restaurator, Mirosław Bem. Był przedsiębiorcą i właścicielem lokalu "Łebska Chata". Dał się poznać szerszej publiczności za sprawą programu Magdy Gessler "Kuchenne rewolucje". Choć początkowo rewolucja poszła dobrze, w późniejszym czasie Bem popadł w konflikt z Magdą Gessler.

Multimedia

Nie żyje Mirosław Bem. Magda Gessler przeprowadziła w jego lokalu rewolucję

Mirosław Bem był przedsiębiorcą i właścicielem restauracji "Łebska Chata" w Łebie. O jego śmierci poinformował portal lebork24.info. W 2013 r. Magda Gessler pojawiła się wraz z ekipą "Kuchennych rewolucji", aby przeprowadzić metamorfozę lokalu i zachęcić do niego gości.

Partnerzy, mężowie, tajemniczy kochankowie. Oni podbili jej serce!Zobacz więcej

Zmarł uczestnik "Kuchennych rewolucji". Mirosław Bem prowadził "Łebską Chatę"

Początkowo wszystko zmierzało ku dobremu - rewolucja się powiodła, a gdy Gessler wróciła po jakimś czasie do lokalu, utwierdziła się w przekonaniu, że załoga stara się zachować najwyższy poziom. Niestety - po jakimś czasie prosperity zaczęły się kłopoty. Zaczęło się od skarg klientów, niezadowolonych z poziomu serwowanego jedzenia. Na fali popularności uczestnik zamówił banery reklamowe i ulotki, w których widniało zdanie "Magda Gessler poleca...". Ulotki i banery pozostały nawet gdy sama Gessler wycofała swoją rekomendację. To stało się zarzewiem sądowego konfliktu między właścicielem "Łebskiej Chaty" a Magdą Gessler.

Używanie mojego nazwiska, przez tę restaurację, niezależnie od kontekstu, od marca 2014 r. jest nielegalne. Absolutnie nie podpisuję się pod tym, co tam się dzieje. Jeśli ktoś chce się tam wybrać, to ostrzegam, że robi to na własną odpowiedzialność. Tego typu nadużycia, niestety, zdarzają się, za każdym razem. Zajmuje się nimi moje biuro prawne. Procesy potrafią trwać, a ja nie mam na to wpływu - pisała wówczas sama zainteresowana.

Tadeusz Müller się ożenił! Ślub syna Magdy Gessler odbył się na łodzi! Kim jest jego wybranka?Zobacz więcej

Mirosław Bem i Magda Gessler. Konflikt uczestnika z gwiazdą

Pozew restauratorki, w którym żądała od właściciela restauracji 100 tys. zł., wpłynął do Sądu Okręgowego w Słupsku. Gwiazda wygrała sprawę w 2019 r., a Bem miał zapłacić 20 tys. zł i ponadto publicznie przeprosić Gessler na portalu Facebook oraz na banerze swojej restauracji. W 2022 r. spłonęła restauracja "Łebska Chata".

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×