Kuchenne rewolucje

Jesienna ramówka TVN 2022: 11. edycja" Top Model", nowy "Masterchef", "Herkules" i co jeszcze? Wybraliśmy najciekawsze programy i seriale!

Jesienna ramówka 2022 TVN. Co nowego w telewizji? Koniec wakacji oznacza pojawienie się informacji na temat tego, co zobaczymy we wrześniu w telewizji. W jesiennej ramówce 2022 TVN znajdziemy różne propozycje. Widzowie z pewnością najbardziej czekają nowe edycje programów "Top Model", "Masterchef", czy "Mam talent!". W ramówce TVN nie zabraknie również absolutnych nowości. Co dokładnie widzowie będą mogli oglądać już niedługo?

25.08.2022Jesienna ramówka TVN 2022

"Kuchenne rewolucje". Nie żyje Mirosław Bem. Magda Gessler przeprowadziła w jego lokalu rewolucję, potem wycofała rekomendację i złożyła pozew

Media obiegła smutna wieść - zmarł łebski restaurator, Mirosław Bem. Był przedsiębiorcą i właścicielem lokalu "Łebska Chata". Dał się poznać szerszej publiczności za sprawą programu Magdy Gessler "Kuchenne rewolucje". Choć początkowo rewolucja poszła dobrze, w późniejszym czasie Bem popadł w konflikt z Magdą Gessler.

10.08.2022Kuchenne rewolucje

"Kuchenne Rewolucje". Magda Gessler odejdzie z TVN? "Wie, że i w Polsacie będzie numerem 1"

Niedawno Mateusz Gessler był bohaterem jednego z głośniejszych transferów telewizyjnych ostatnich lat. Słynny restaurator postanowił rozstać się z TVN i przejść do konkurencyjnego Polsatu, gdzie ma poprowadzić nową edycję "Hell's Kitchen. Według najnowszych medialnych doniesień podobny scenariusz ma rozpatrywać również Magda Gessler. Czy to oznacza, że również i ona niedługo dostanie swoje kulinarne show w Polsacie?

06.07.2022Kuchenne rewolucje

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×