"Leśniczówka". Iwona Cichosz jest w kolejnej ciąży! Aktorka podzieliła się dobrą nowiną na Instagramie. Gratulacje płyną ze wszystkich stron

Iwonę Cichosz-Yggeseth w mediach społecznościowych obserwuje ponad 35 tysięcy fanów. Wczoraj aktorka podzieliła się z obserwatorami cudowną wiadomością. Gratulacje płyną ze wszystkich stron!

Multimedia

Iwona Cichosz spodziewa się drugiego dziecka

Iwona Cichosz to polska aktorka i aktywistka na rzecz środowiska Głuchych. Znana jest przede wszystkim z serialu "Leśniczówka" oraz z występu w "Tańcu z Gwiazdami", a także ze swojej działalności internetowej. W mediach społecznościowych obserwuje ponad 35 tysięcy fanów. 10 grudnia na swoim Instagramie aktorka podzieliła się fantastyczną wiadomością - wraz z mężem spodziewają się drugiego dziecka!

Gratulacje i życzenia zdrowia płyną ze wszystkich stron:

Super wiadomość, serdecznie Wam gratuluję i dużo zdrówka życzę Wam wszystkim ❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍

Zdrówka dla Was😍😍😍😍😍😍😍

O kurczę!!! 😍😍😍 ale wieści! Dużo zdrówka! ❤️

Iwona Cichosz zaapelowała również, aby życzyć im na ten moment wyłącznie zdrowia, a z gratulacjami poczekać, aż dziecko pojawi się już na świecie.

Artur Barciś i Cezary Żak ponownie razem na scenie! Na premierze błyszczała Anna Iberszer!Zobacz więcej

Iwona Cichosz wzięła ślub 9 września 2019 roku. Jej mężem jest Truls S. Yggeseth. Para doczekała się pierwszego potomka już 17 lipca 2020 roku. Dołączamy się do życzeń zdrowia i wszystkiego najlepszego!

Zobacz galerię

Stefano Terrazzino: Iwona jest inspiracją dla wielu ludzi

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×