Lewandowscy. Anna Lewandowska wspomina ślub z Robertem Lewandowskim. Z sentymentu wskoczyła w sukienkę! "Aż się łezka w oku zakręciła"

Anna Lewandowska blisko dekadę temu wraz z Robertem Lewandowskim powiedziała "tak", przysięgając sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Najsłynniejsza polska żona piłkarza przy okazji wizyty w ojczyźnie wybrała się w sentymentalną podróż, odwiedzając salon zaprzyjaźnionego projektanta w którego kreacji stanęła na ślubnym kobiercu.

Multimedia

Anna Lewandowska wspomina swój ślub z Robertem Lewandowskim

Anna Maria z domu Stachurska poznała swojego męża w 2007 r. podczas obozu sportowego. Robert Lewandowski był wówczas piłkarzem Znicza Pruszków. Zakochali się w sobie i po kilku miesiącach byli parą. Robert Lewandowski przed Anną klęknął w czerwcu 2011 r., gdy oboje relaksowali się na Malediwach. Na ślubnym kobiercu stanęli 22 czerwca 2013 roku, celebrując ów dzień z bliskimi i przyjaciółmi w podwarszawskim Serocku.

Nowe zdjęcia nie uciszą plotek! Piotr i Anna naprawdę się zaręczyli? Natalia komentujeZobacz więcej

Ślub Anny i Roberta Lewandowskich

Na ten wyjątkowy dzień Anna Lewandowska zdecydowała się na kreację od zaprzyjaźnionego projektanta, Macieja Zienia. Jednak suknia na tak wyjątkowy dzień musiała spełniać wszystkie wymogi panny młodej. - Ania życzyła sobie odkrytych pleców. Podczas pierwszych przymiarek wymyślaliśmy dodatkowe halki - wspominał przygotowania kreacji w programie "Dzień Dobry TVN" Maciej Zień.

Kiedyś kochały się w nim miliony Polek, a potem zniknął z telewizji. Co teraz robi Mikołaj Krawczyk?Zobacz więcej

Choć Anna i Robert Lewandowscy na co dzień mieszkają w Niemczech, w Dortmund, bardzo często bywają w Polsce ze względu na prowadzone tu biznesy i zobowiązania towarzyskie. Korzystając z okazji, Anna Lewandowska odwiedziła salon sukni ślubnych swojego przyjaciela, wybierając się tym samym w sentymentalną podróż. Sentyment zresztą podkreśliła wrzucając na InstaStories na swoim profilu na Instagramie zdjęcia sukni i kreacji, którą zdecydowała się przymierzyć. Wzruszony był również sam Maciej Zień, który udostępnił na swoim profilu zdjęcia Anny Lewandowskiej, opatrując je uroczym komentarzem. - Aż się łezka w oku zakręciła - napisał projektant.

Zobacz naszą galerię - tak wyglądała historia miłości Anny i Roberta Lewandowskich

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×