Liber o Barbarze Kurdej-Szatan: Basia jest aktorką przez duże "A" [WIDEO]

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Barbara Kurdej-Szatan i Liber (fot. screen z YouTube.com)
Barbara Kurdej-Szatan i Liber (fot. screen z YouTube.com)
Barbara Kurdej-Szatan oraz Liber, zdobywca tytułu Artysta Roku Eska Music Awards i VIVA Comet Awards, wykonali nową wersję piosenki "Dzień dobry, kocham cię" z repertuaru grupy Strachy Na Lachy. Aranżacja powstała na potrzeby filmu o tym samym tytule w reżyserii Ryszarda Zatorskiego.

Liber miał okazję współpracować z Kurdej-Szatan przy dwóch swoich poprzednich teledyskach. Wspólna aranżacja hitu Strachy Na Lachy to dla artysty sposób na zrewanżowanie się koleżance.

To nasza wersja, nasze spojrzenie na piosenkę „Dzień dobry, kocham cię” zespołu Strachy na Lachy. To fajna zabawa, jakieś wyzwanie, mam nadzieję, że sprostaliśmy i że ta piosenka w naszym wykonaniu będzie się podobać. Jestem zadowolony i bardzo kibicuję Basi w tym debiucie filmowym. Jestem cały podekscytowany tym, jak to będzie, trzymam kciuki – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Liber.

Liber i Kurdej-Szatan poznali się kilka lat temu w Poznaniu, gdzie jako początkująca aktorka grała w jednym z lokalnych teatrów. Raper był wówczas pod wrażeniem talentu Kurdej-Szatan, która w spektaklu śpiewała i tańczyła. Od tego czasu aktorka wystąpiła w dwóch teledyskach Libera, wspólne wykonanie „Dzień dobry, kocham cię” to pierwsza tak poważna współpraca pary.

– *Basia jest aktorką przez duże A, bo jest wykształconą aktorką. Podczas mojego pierwszego teledysku „Tak miało być” Basia grała wraz z innym kolegą ze szkoły, i dali taki popis na planie. Grali wtedy scenę dość namiętną, Pierwszy raz widziałem to od kuchni* – wspomina.

CZYTAJ TAKŻE:
BASIA KURDEJ-SZATAN POSMAROWAŁA CHLEB... LIBEREM? KULISY TELEDYSKU DO FILMU "DZIEŃ DOBRY, KOCHAM CIĘ" [WIDEO]
ZNAKOMITA ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA FILMU "DZIEŃ DOBRY, KOCHAM CIĘ"!

Liber ma w najbliższych planach występ na dużej imprezie sylwestrowej wspólnie z Natalią Szroeder, z którą współpracuje od dwóch lat. – _Świetnie nam się układa współpraca. Nagrywaliśmy właśnie nowe demo, czyli jeszcze niepełne utwory, ale szukamy kolejnej wspólnej piosenki. Myślę, że jest duża szansa, że się niedługo pojawi. W przyszłym roku na pewno będziemy wspólnie koncertowali _– mówi Liber.

Komedia romantyczna „Dzień dobry, kocham cię” z Barbarą Kurdej-Szatan i Aleksym Komorowskim w rolach głównych trafi na ekrany kin 7 listopada.

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn