"Lombard. Życie pod zastaw". Maciej Gisman i Marika Klarman wzięli ślub! Ich miłość narodziła się na planie serialu TV Puls!

"Lombard. Życie pod zastaw" to serialowy hit TV Puls, którego chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. W ostatnich latach serial zdobył ogromną popularność, ale zapewne niewielu widzów wie, że serial też... połączył ze sobą aktorów! To na planie tej produkcji zakochali się w sobie Maciej Gisman i Marika Klarman, którzy właśnie wzięli ślub!

Multimedia

Maciej Gisman i Marika Klarman z "Lombard. Życie pod zastaw" wzięli ślub! Ich miłość narodziła się na planie serialu TV Puls!

"Lombard. Życie pod zastaw" to serial, który jest nadawany od września 2017 roku i z sezonu na sezon zyskuje coraz większą popularność. Produkcja do dzisiaj doczekała się aż 10 sezonów, a widzowie już zacierają ręce na premierę kolejnego!

Jedną z gwiazd "Lombardu" jest młody aktor, Maciej Gisman, który do obsady produkcji dołączył w 2018 roku. Jego bohater, czyli Maciej Grandasz, natychmiastowo zdobył sympatię widzów. W 2019 roku do serialu dołączyła młodziutka Marika Klarman, która zaczęła wcielać się w Weronikę, dziewczynę serialowego Macieja. Traf jednak chciał, że między tą dwójką zaiskrzyło do tego stopnia, że Maciej Gisman i Marika Klarman... stali się parą w życiu prywatnym!

Agnieszka, Dorota i Patrycja spotkały się po "ŚOPW"! Świętują rozwody w sukniach ślubnych?Zobacz więcej

Para zaręczyła się pod koniec 2020 roku, a teraz nadszedł czas na ich od dawna upragniony, wielki dzień! 11 czerwca 2022 roku odbył się ślub 31-letniego Macieja Gismana i 22-letniej Mariki Klarman! Patrząc na relacje, jakie pojawiają się w mediach społecznościowych, widać, że był to piękny ślub!

Mamy to! 💪💪💪Emocje powoli opadają i mogę w końcu pochwalić się oficjalnie, że zostałem mężem fantastycznej żony @_klarmanka 🥰🥳🥰 To był wymarzony ślub i wesele 🥰 w najśmielszych snach nie wyobrażaliśmy sobie, że będzie tak pięknie 🥰 z tego miejsca, chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego żeby tak właśnie było ♥️ fantastycznym gościom oraz prowadzącym i organizatorom! Byliście absolutnie najlepsi!!! 💪💪💪💪 @lekkogra @spichlerz_galowice @ktkwiatowestudio_sluby @ktkwiatowestudio #love #wedding #husband #wife #thebestdayofmylife fot. @kreskanaobiektywie ♥️♥️♥️ - napisał Maciej Gisman.

Gratulujemy!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Anka64 (gość)

  Gratuje Maciusiu pięknej żony. Pozdrawiam

  17.06.2022 12:30
 • Elbląg (gość)

  Gratulacje na nowej drodze życia ❤️❤️❤️❤️❤️🎉🎉🎉🎉🍷🍷🍷🍷🌹🌹🌹🌹🍾🍾🍾🍰🍰🍰🍰

  17.06.2022 07:25
 • Ola (gość)

  Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia

  16.06.2022 23:09
 • Fanka (gość)

  Gratuluje niech miłość dalej kwitnie

  15.06.2022 00:24
 • * (gość)

  To się .yd i .ydówka w polinie zwąchali.

  13.06.2022 20:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×