"Lombard. Życie pod zastaw". Sebastian Wątroba na planie serialu. Tym razem pojawi się w zupełnie innej roli!

Michał Skuza
Michał Skuza
Ona - Anka (Hanna Kochańska) rozważna. On - Aleks (Sebastian Wątroba) romantyczny. Tak rozpoczyna się historia tych dwojga w serialu "Lombard. Życie pod zastaw", która mogłaby posłużyć za scenariusz kasowej komedii romantycznej. Choć kocham to najpiękniejsze słowo świata, czasami trudno wypowiedzieć je wprost. Tak też stało się w przypadku Aleksa, który anonimowo przesłał Ance do lombardu jedną białą różę z bilecikiem "Długo szukałem, wśród tysiąca wybrałem jedną. Tę doskonałą".Sebastian Wątroba na planie "Lombard. Życie pod zastaw"fot. AKPA
Ona - Anka (Hanna Kochańska) rozważna. On - Aleks (Sebastian Wątroba) romantyczny. Tak rozpoczyna się historia tych dwojga w serialu "Lombard. Życie pod zastaw", która mogłaby posłużyć za scenariusz kasowej komedii romantycznej. Choć kocham to najpiękniejsze słowo świata, czasami trudno wypowiedzieć je wprost. Tak też stało się w przypadku Aleksa, który anonimowo przesłał Ance do lombardu jedną białą różę z bilecikiem "Długo szukałem, wśród tysiąca wybrałem jedną. Tę doskonałą".Sebastian Wątroba na planie "Lombard. Życie pod zastaw"fot. AKPA
Sebastian Wątroba zabłysnął rolą aspiranta w serialu "W11 - wydział śledczy". Teraz powraca w innym wydaniu! Jako Aleks wstrząśnie światem rozważnej Anki w "Lombard. Życie pod zastaw". Zamiast śledzić przestępców, odważy się na bardzo romantyczny gest, rodem z komedii romantycznych.

"Lombard. Życie pod zastaw" - Sebastian Wątroba na planie serialu

"Lombard. Życie pod zastaw"

Ona - Anka (Hanna Kochańska) rozważna. On - Aleks (Sebastian Wątroba) romantyczny. Tak rozpoczyna się historia tych dwojga w serialu "Lombard. Życie pod zastaw", która mogłaby posłużyć za scenariusz kasowej komedii romantycznej. Choć kocham to najpiękniejsze słowo świata, czasami trudno wypowiedzieć je wprost. Tak też stało się w przypadku Aleksa, który anonimowo przesłał Ance do lombardu jedną białą różę z bilecikiem "Długo szukałem, wśród tysiąca wybrałem jedną. Tę doskonałą". Wiadomość zaintrygowała Ankę, ale uznała, że jedna róża od tajemniczego wielbiciela nie wróży nic poważnego.

Wychodząc z pracy, nieoczekiwanie, spotkała syna, który próbował namówić ją na wspólny obiad. Kiedy rozmawiali, nagle, przed ich oczami przejechał samochód z billboardem, na którym było zdjęcie Anki i napis: "Znalazłem swój ideał". Tym razem kobieta była totalnie zaskoczona. Samochód zatrzymał się koło parku. Oszołomiona Anka udała się z Rafałem w jego kierunku. Kiedy Rafał wskazał jej ścieżkę usłaną płatkami róż, zaniemówiła. Z naprzeciwka szedł ku niej Aleks! Aż chce się wypowiedzieć bajkowe słowa: "I żyli długo i szczęśliwie". Anka i Aleks, szczęśliwi, odpłynęli łódką ku zachodowi słońca, sącząc schłodzonego szampana. Tak perfekcyjnie zorganizowana pierwsza randka z całą pewnością wróży udaną przyszłość!

Sebastian Wątroba - kiedyś kultowy aspirant z "W11 - wydziału śledczego"!

"W11 – Wydział Śledczy" to polski serial paradokumentalny z gatunku docu-crime emitowany na antenie TVN od 6 września 2004 do 11 czerwca 2014. Serial ukazywał pracę krakowskich policjantów, pracujących na komendzie przy ulicy Pomorskiej. Jedną z głównych ról grał Sebastian Wątroba, a serial dał mu niemałą rozpoznawalność. Potem pojawił się jeszcze w kilku rolach, między innymi w "Sprawiedliwych. Wydziale kryminalnym". Dziś powraca jak romantyczny Aleks.

od 12 lat
Wideo

Wybory samorządowe 2024 - II tura

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn