Lorde zaśpiewała piosenkę z parodiującego ją odcinka "South Park" [WIDEO]

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Randy Marsh jako Lorde (fot. screen z YouTube.com)
Randy Marsh jako Lorde (fot. screen z YouTube.com)
W jednym z najnowszych odcinków "South Park" twórcy serialu sparodiowali Lorde. Co na to wokalistka?

W najnowszej serii "South Park" nie zrezygnowali z poruszania kontrowersyjnych tematów i balansowania na krawędzi smaku. Odcinek, w którym ojciec Stana, Randy Marsh podaje się za wokalistę Lorde, jest wciąż szeroko komentowany.

CZYTAJ TAKŻE:
POSŁUCHAJ PIOSENKI LORDE, PROMUJĄCEJ FILM "IGRZYSKA ŚMIERCI: KOSOGŁOS CZ. 1"! [WIDEO]
OSIEMNASTY SEZON "SOUTHPARK" W COMEDY CENTRAL

Prawdziwa Lorde pokazała swoje poczucie humoru i odniosła się do parodii. W wywiadzie dla nowozelandzkiej telewizji TV3 powiedziała: "Pomyślałam sobie - taaa, on ma wąsy... to znaczy, ja też mam wąsy, ale czy są one aż tak widoczne?! Ale to czyjś tata udający, że jest mną. Po obejrzeniu tego odcinka razem z moimi znajomymi przez jakąś godzinę śpiewaliśmy 'Ya ya ya ya ya Jestem Lorde! Ya ya ya!' - tak jak Randy".

Zobacz wideo!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn