love island wyspa miłości 6 co się wydarzyło

"Love Island. Wyspa miłości 6" odcinek 33. Pierwsze zaręczyny w historii programu! Wiktor i Magda z 4. edycji wzruszyli pozostałych. "Cudownie jest powrócić tu, gdzie wszystko się zaczęło"

Za nami 33. odcinek programu "Love Island. Wyspa miłości 6". W tym odcinku byliśmy świadkami czegoś, co jeszcze na Wyspie Miłości się dotąd nie zdarzyło - zaręczyn! Sprawcami zamieszania byli Wiktor i Magda z 4. edycji. - Tu pierwszy raz całowaliśmy się, poznaliśmy, tu powiedziałem, że Cię kocham, to nie ma lepszego miejsca niż właśnie to - wyznał Wiktor Madzi. Zobacz, co jeszcze się wydarzyło!

05.10.2022Love Island. Wyspa miłości

"Love Island. Wyspa miłości 6" odcinek 30. Paula i Patryk mają trudny orzech do zgryzienia, a Wero nie ma litości dla Kuby! "Wbiłeś mi nóż prosto w serce"

Za nami 30. odcinek najnowszej edycji "Love Island. Wyspa miłości". Paula i Patryk mają trudny orzech do zgryzienia, a Wero i Kuba w dalszym ciągu próbują znaleźć odpowiedź co dalej będzie z ich relacją. - Wbiłeś mi nóż prosto w serce - wypaliła Wero do Kuby. Co jeszcze wydarzyło się na Wyspie Miłości?

02.10.2022Love Island. Wyspa miłości

"Love Island. Wyspa miłości 6" odcinek 27. Nowa oficjalna para na Wyspie! Paula będzie miała wyrzuty sumienia z powodu Pawła? Podjął trudną decyzję! "Bardzo dużo się tutaj nauczyłem"

"Love Island. Wyspa Miłości" – Sasha i Angelina po romantycznej randce, zostali oficjalna parą. Roksana i Paweł rozpalili ogień w kryjówce. Paweł opuścił Wyspę Miłości... a Paula chyba zrozumiała, że naprawdę był emocjonalnie zaangażowany. Będzie tego gorzko żałowała? Zobaczcie najnowsze zdjęcia.

28.09.2022Love Island. Wyspa miłości

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×