"Love Island. Wyspa miłości 6" odcinek 33. Pierwsze zaręczyny w historii programu! Wiktor i Magda z 4. edycji wzruszyli pozostałych. "Cudownie jest powrócić tu, gdzie wszystko się zaczęło"

Za nami 33. odcinek programu "Love Island. Wyspa miłości 6". W tym odcinku byliśmy świadkami czegoś, co jeszcze na Wyspie Miłości się dotąd nie zdarzyło - zaręczyn! Sprawcami zamieszania byli Wiktor i Magda z 4. edycji. - Tu pierwszy raz całowaliśmy się, poznaliśmy, tu powiedziałem, że Cię kocham, to nie ma lepszego miejsca niż właśnie to - wyznał Wiktor Madzi. Zobacz, co jeszcze się wydarzyło!

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 6" odcinek 33. - co się wydarzyło?

Na porannym męskim spotkaniu Seba zwierzył się Islanderom, że wyznał Wiktorii miłość.

Była fajna atmosfera, nie wiem czy nie pomyślałem, czy pomyślałem, ale po prostu powiedziałem co czułem… - zaczął Seba.

Kocham Cię powiedziałeś? – zapytał Sasha.

Tak - potwierdził. - Ale to nie mieści się w głowie, po prostu tak szybko to idzie, bo ja byłem tym gościem, który kurde po sześciu miesiącach powiedział i w tym momencie pomyślałem kurde…

Posłuchaj, nie ma za szybko czy za szybko, jak czujesz - odpowiedział Kamil.

Paweł przyznał się chłopakom, że czuje się trochę inaczej niż pozostali, bo tyle dram go przytłacza:

Inaczej radze sobie niż Wy tutaj, dużo tych dram i tak dalej i gdzieś tam to się sprowadza do tego, że chodzę taki zamulony i wycofany, no jest mi i ciężko i walczę tylko po to, żeby po prostu być jak najdłużej z nią no i doszliśmy do takiego porozumienia, kiedy zabraknie mi tego tlenu tutaj naprawdę, to nadejdzie i czas na mnie

Wśród dziewczyn toczyły się podobne rozmowy. Roksana stwierdziła:

Jak człowiek się zakocha, to może góry przenosić, niezależnie od tego co pod nogami jest, jakie przeszkody.

Roksana przyznała się, że zdradziła męża! Jedna para została głosami widzów wyrzucona z programu!Zobacz więcej

W czasie kiedy pary spędzały ze sobą czas, willę odwiedzili niespodziewani goście. Finaliści czwartej edycji Love Island. Wyspa Miłości czyli Magda i Wiktor. Zaskoczenie było ogromne.

To jest trochę nasz dom - przyznał Wiktor, który z sentymentem wspominał czas gdy mieszkali z Magdą w willi.

Magda otrzymała smsa z wiadomością o wspólnej grze "Mój Ci on" i wszyscy zaczęli przygotowania do zabawy przebierając się w suknie ślubne i białe koszule. Konkurencje pokazywały, która para młoda najlepiej się spisuje. Potrzebna była siła i pełne zaangażowanie. Panowie dzielnie ściągali podwiązki z nóg partnerek i jako ostatni wziął udział w zabawie Wiktor. A tym bardziej sytuacja zaskoczyła wszystkich gdy Wiktor uklękną, wziął Magdę za rękę i powiedział:

Chciałem powiedzieć, że cudownie jest powrócić tu gdzie wszystko się zaczęło i choć minął zaledwie rok to wiem, że chcę spędzić z Tobą resztę swojego życia. Dlatego muszę Ci zadać pytanie:

Mam nadzieję , że to nie jest część gry – powiedziała Magda.

Nie, to nie jest część gry - odpowiedział Wiktor i kontynuował:

Czy zostaniesz moją żoną? - prosząc Magdę o rękę.

I stało się. Magda i Wiktor zaręczyli się na Wyspie Miłości wśród Islanderów. W miejscu gdzie zaczęła się ich piękna historia. Wszyscy bardzo emocjonalnie przeżywali ten fakt i widać było, że historia Magdy i Wiktora zrobiła na Islanderach wrażenie.

Wero nie ma litości dla Kuby! "Wbiłeś mi nóż prosto w serce"Zobacz więcej

Cudze wydarzenie, a moje emocje - przyznał Sasha. - Ale fajne, fajne emocje.

Wyobraź sobie jaki to jest moment, gdzie jakby tutaj się poznali i po jakimś czasie znowu tutaj są - powiedziała Angelina.

Rzeczywistość ich sprawdziła, oni tutaj wrócili, żeby powiedzieć głośno, że nam się udało - dodał Sasha.

Tu pierwszy raz całowaliśmy się, poznaliśmy, tu powiedziałem, że Cię kocham, to nie ma lepszego miejsca niż właśnie to - wyznał Wiktor Madzi.

Wieczorem niespodziewanie Islanderzy znaleźli w sypialni stojące wózki oraz płaczące dzieci, a raczej lalki. No i stało się. Sprawdzali swoje predyspozycje rodzicielskie. Opieka nad dziećmi okazała się wcale nie taka łatwa. A tym bardziej gdy dziecko w sensie lalka non stop płacze. Ale instynkty macierzyńskie u niektórych par jak widać był nad wyraz rozwinięte, zaś byli tacy Islanderzy, którzy nie czuli się dobrze w roli rodzica. Sara stwierdziła, że ni lubi dzieci, a Wiktoria zdecydowanie wolała całować się z Sebastianem niż tulić dziecię. Wybór imienia dla pociechy też jak widać było nie należał do najłatwiejszych. Ale jedno dało się zobaczyć wszyscy panowie stanęli na wysokości zadania i z dużą empatią podeszli do wyzwania. Opieka nad dzieckiem naprawdę nie była trudna, zaś wśród dziewczyn wyglądało to zdecydowanie inaczej.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Szkoda faceta (gość)

Oby szybko znalazł młodszą i szczuplejszą.

08.10.2022 15:33
  • Paulina (gość)

Kibicowałam im, dlatego cieszę się, że im się układa! Sama jestem świeżo po zaręczynach. Facet zabrał mnie do tunelu aerodynamicznego w Wielkopolsce, niby żeby sobie polatać, ale jak widać miał plan, żeby to właśnie tam się oświadczyć :P

07.10.2022 13:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.