"Love Island. Wyspa miłości 6" odcinek 36. Uczestnicy musieli sobie poradzić z opieką nad dziećmi. Relacja Wiktorii i Sebastiana weszła na kolejny poziom!

Karol Gawryś
Karol Gawryś
Fot. materiały prasowe telewizji Polsat
Fot. materiały prasowe telewizji Polsat
Za nami 36. odcinek programu "Love Island. Wyspa miłości 6". W tym odcinku Islanderzy musieli sprostać kolejnemu wymagającemu zadaniu, jakim była opieka nad dziećmi! Czy udało im się stanąć na wysokości zadania? Co się jeszcze wydarzyło na "Wyspie miłości?

"Love Island. Wyspa miłości 6" odcinek 36. - co się wydarzyło?

"Love Island. Wyspa miłości 6" odcinek 36.

Islanderzy bardzo przejęli się rolą i opieką nad dziećmi. Kuba, Sasha i Paweł mieli dyżur nocny, bo ich pociechy nie dawały spać i i niestety musieli spacerować w nocy. Dzięki temu ich partnerki spokojnie odpoczywały. Panowie bardzo wczuli się w rolę ojca i z przejęciem przejęli opiekę nad maluchami.

Dzisiaj mamy nockę, mamy dyżur – stwierdził Sasha.

Sasha nawet przewidywał jakim potomkiem będzie Robert:

Wyrośniesz odważny, pewny siebie, asertywny, kochający – mówił do Roberta syna swojego – Sasha.

Będziesz dobrym tatą – powiedziała Roksana do Pawła

Wiki i Sebastian preferują zdecydowanie czas dla siebie i opieka nad dzieckiem nie do końca im wychodziła. Wiktoria uważa, że rodzice powinni mieć czas dla siebie mimo, iż maluch jest absorbujący.

Kamil chyba nie był zadowolony z opieki Sary nad dzieckiem, ale ona sama przyznała, że ma z tym problem i nigdy nie opiekowała się maluchem. Kamil nawet sam czuł, że Sara unika zajmowania się potomkiem. A przecież jak sam stwierdził:

Trzeba spędzać czas z potomstwem

Miałem nieprzespaną noc, ale też dlatego, że Sara mnie zdenerwowała delikatnie. Kurcze no dostaliśmy małego brzdąca, nie?, mamy się nim opiekować wspólnie, a ona zakłada stopery tak jakby miała to w ogóle w d…nie?”- stwierdził zawiedziony Islander

Ja mega się wczułam w taką rolę matki, czuje się z tym komfortowo” – przyznała Angelina

Sasha też bierze bardzo dużo na siebie, na swoje barki i uważa, że on wszystko wie – dodała.

Ale jak było widać opieka nad dzieckiem wniosła dużo empatii w życie Islanderów. Pojawiły się wnioski, refleksje, szczególnie u Roksany, która trzymając Laurę powiedziała Pawłowi:

Uświadomiłam sobie, że mimo wszystko gdzieś tam w głębi serca ją kocham. Wiesz wybaczyć wszystko wybaczyłam, ale…

No to ja mam tak samo z ojcem – przytaknął Paweł.

Nie płacz – zwrócił się do Roksany, gdy zobaczył jej łzy

Ta rozmowa była bardzo szczera.

Wieczorem Islanderzy grali w grę na znajomość swoich partnerów. Okazało się , że najlepiej znają się Wiki i Sebastian, a na drugim miejscu Roksana i Paweł. To pokazało czy Wyspiątka słuchają siebie nawzajem. Ale chyba najsłabiej wypadli Wero i Kuba, co zauważył Kamil:

Moim zdaniem i tak najgorzej wypadł Kuba i Wero, para, która tak naprawdę była uważana za parę bajkową, a totalnie nic o sobie nic nie wiedzą. Wychodzi na to, że jedno drugiego nie słucha w ogóle.

A Wero i Kuba podsumowali grę niemałym zgrzytem. Nieznajomość siebie, która wyszła w trakcie gry, zaowocowała sprzeczką i pretensjami Wero w kierunku partnera. Islanderka zarzucała Kubie, że jej nie słucha, a on tłumaczył się , że nadmiar informacji nie jest w stanie przyswoić, bo Wero dużo mówi o sobie. Kuba powiedział, Wero ,że coś go odpycha od niej i to chyba najbardziej zabolało dziewczynę. To był moment nieprzyjemny, ale jak sama Wero stwierdziła, czasem woli ten stan po kłótni, bo czuje , że jeszcze bardziej jest miło i fajnie gdy się godzą.

Ten wieczór dla Wiktorii i Sebastiana zakończył się niespodzianką. Spędzili noc w kryjówce. I to było ukoronowanie ich wzajemnej relacji. Bo na drugi dzień Sebastian powiedział Islanderom, że czuje, jak drugi raz się zakochał w krótkim czasie w tej samej osobie.

Wiktoria rano opowiedziała dziewczynom, że w kryjówce było romantycznie i erotycznie i czuję się bardzo dobrze z Sebastianem.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn