"Love Island. Wyspa miłości 6". Znamy finalistów! Która para pożegnała się z wyspą tuż przed wielkim finałem?

Karol Gawryś
Karol Gawryś
Fot. materiały prasowe telewizji Polsat
Fot. materiały prasowe telewizji Polsat
Za nami kolejny odcinek programu "Love Island. Wyspa miłości 6". W tym odcinku widzowie mieli okazję poznać finalistów kolejnej edycji randkowego show Polsatu. Która para pożegnała się z programem na ostatniej prostej?

"Love Island. Wyspa miłości 6" odcinek 37. - co się wydarzyło?

"Love Island. Wyspa miłości 6" odcinek 37.

Przed Wyspiarzami stanęło duże wyzwanie - Miłosne Igrzyska. Zabawa w zbieranie pocałunków pokazało kto najliczniej pocałował swoją drugą połówkę. Każdy Islander umalował usta czerwoną pomadką i musiał wycałować swoją partnerkę. Wygrywała ta para, tam gdzie Wyspiarz pozostawił na ciele swojej dziewczyny największą ilość całusów. Wygrali Angelina i Sasha z wynikiem 169 całusów na ciele Angeliny. W kolejnej konkurencji trzeba było przenieść surowe jajko w ustach. Obydwoje musieli przytrzymywać tylko ustami, tak aby nie wypadło na ziemię.

Po intensywnej grze zaskoczyła Islanderów kolejna niespodzianka. Głos mamy Weroniki wzywał ją z tarasu, gdzie Wero mogła porozmawiać online z mamą.

Cześć mamo, stęskniłam się za Tobą - powiedziała Wero do mamy. Chwilę później przedstawiła mamie swojego chłopaka Kubę.

A następnie rozmawiali z mamą i bratem Kuby. Kamil miał spotkanie online z mamą i siostrami. Szybko zawołał do siebie Sarę którą chciała poznać jego rodzina. Następnie rodzice Sary gdy rozmawiali z córką, zapytali Kamila co oznacza: „Podpalam i gaszę”. Podczas tej rozmowy Kamil poczuł jakby nie spodobał się rodzicom Islanderki. Zaczął się konflikt między parą, ponieważ Sara nie widziała w tym żadnego problemu.

Nie wiem podczas tej rozmowy jakoś poczułem, że oni nie do końca jakoś mnie tak akceptują, tak mi się po prostu wydaje – stwierdził Kamil.

Miałem wrażenie, że maja cos do mnie – dodał.

Bo to pytanie zadał, może dlatego – sprostowała Sara.

Niestety sytuacja zrobiła się trudna i napięcie narastało Islanderom z każdą chwila coraz bardziej. Próby wyjaśnienia sobie były na marne, bo za każdym razem rozmowa kończyła się podniesionym tonem Sary i Maila. Do willi niespodziewanie weszła Karolina zapraszając Wyspiątka do Kręgu Ognia.

Wyspiątka chyba nie macie wątpliwości po co tu jestem? Dziś ogłoszę kto z Was znajdzie się wśród finałowych par szóstej edycji Love Island. Wyspa Miłości – powiedziała prowadząca.

Co będzie kiedy połączą się huragan i tornado? To najlepiej wie Kamil i Sara – zaczęła Karolina. A widzowie dostrzegli, że to co między Wami jest na serio – gratuluję jesteście w finale.

Angelina i Sasha Wasz słowiański temperament potrafi uderzyć do głowy jak szampan, Wasze uczucie szybko wystrzeliło, widzowie wierzą w to co jest między Wami, dlatego też jesteście w finale.

Wiki i Sebastian, Wasze milczenie jest czasem warte więcej niż 1000 słów…finał na pewno nie odbędzie się bez Was.

Roksi i Paweł obydwoje macie ognisty temperament. Wero i Kuba byliście pierwszą oficjalna parą w programie.

Roksi, Paweł. Widzowie zdecydowali, że to co jest pomiędzy Wami zasługuje na intymny finał, ale już niestety poza kamerami. Wero, Kuba, widzowie chcą Was widzieć w finałowej czwórce.

Tym samym ostatecznie w finale będą cztery pary, które powalczą o wygraną.

Na drugi dzień Islanderzy wyjechali na męski wypad, aby na łonie natury natchnieni weną twórczą, napisali wyznanie miłości swoim partnerkom. W willi dziewczyny miały podobne zadanie. Proces twórczy trwał w szerokim zakresie. I chociaż na początku zadanie wydawało się trudne, to w rezultacie wszyscy mocno się zaangażowali i powstawały piękne, prawdziwe wyznania.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Danuta Stenka jest za stara do roli?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn