love island

Jessica Miemiec z „Rolnik szuka żony 5” pokazała się bez makijażu i sztucznych rzęs! Tak wygląda w naturalnej wersji

Jessica Miemiec z „Rolnik szuka żony 5” to jedna z najbardziej charakterystycznych kandydatek spośród wszystkich edycji randkowego show Telewizji Polskiej. Dała się zapamiętać jako lubująca się w ciężkim makijażu brunetka. Od czasu emisji zdążyła zaskoczyć fanów kilkoma metamorfozami, ale takiej Jessici Miemiec jeszcze nie widzieli. Tak wygląda bez makijażu!

05.02.2023Rolnik szuka żony

Edward Miszczak o zmianach w „Twoja twarz brzmi znajomo” i „Love Island. Wyspa miłości”. Z programu nagle odeszła Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski i Michał Wiśniewski

Ostatnie zmiany w Polsacie wywołały nie lada poruszenie w mediach. Głośno w szczególności było o odejściu z programu „Twoja twarz brzmi znajomo” Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego i zmianach dotyczących emisji programu „Love Island”. Nowy dyrektor programowy Polsat odniósł się do nich w wywiadzie.

02.02.2023Twoja twarz brzmi znajomo

Jessica Miemiec z „Rolnik szuka żony 5” w „Love Island”? Była kandydatka Krzysztofa się nie poddaje w poszukiwaniu miłości

Jessica Miemiec bezdyskusyjnie wciąż zajmuje pierwsze miejsce w kategorii najbardziej charakterystycznych uczestników hitu Telewizji Polskiej, czyli „Rolnik szuka żony”. Nie znalazła tam miłości, podobnie jak w innych telewizyjnych formatach, do których się zgłaszała. Nie oznacza to, że zamierza się poddać. Wskazała, w jakim programie chętnie wzięłaby udział, by znaleźć „drugą połówkę”.

10.01.2023Rolnik szuka żony

"Love Island. Wyspa miłości 6" odcinek 33. Pierwsze zaręczyny w historii programu! Wiktor i Magda z 4. edycji wzruszyli pozostałych. "Cudownie jest powrócić tu, gdzie wszystko się zaczęło"

Za nami 33. odcinek programu "Love Island. Wyspa miłości 6". W tym odcinku byliśmy świadkami czegoś, co jeszcze na Wyspie Miłości się dotąd nie zdarzyło - zaręczyn! Sprawcami zamieszania byli Wiktor i Magda z 4. edycji. - Tu pierwszy raz całowaliśmy się, poznaliśmy, tu powiedziałem, że Cię kocham, to nie ma lepszego miejsca niż właśnie to - wyznał Wiktor Madzi. Zobacz, co jeszcze się wydarzyło!

05.10.2022Love Island. Wyspa miłości

"Love Island. Wyspa miłości 6" odcinek 30. Paula i Patryk mają trudny orzech do zgryzienia, a Wero nie ma litości dla Kuby! "Wbiłeś mi nóż prosto w serce"

Za nami 30. odcinek najnowszej edycji "Love Island. Wyspa miłości". Paula i Patryk mają trudny orzech do zgryzienia, a Wero i Kuba w dalszym ciągu próbują znaleźć odpowiedź co dalej będzie z ich relacją. - Wbiłeś mi nóż prosto w serce - wypaliła Wero do Kuby. Co jeszcze wydarzyło się na Wyspie Miłości?

02.10.2022Love Island. Wyspa miłości

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×