"Łowcy nagród". Partnerki Krzysztofa Ibisza. Z kim spotykał się wiecznie młody prezenter?

Krzysztof Ibisz w show-biznesie jest obecny od blisko czterech dekad. W tym czasie sprawdził się jako aktor, prezenter telewizyjny, dziennikarz, przedsiębiorca a nawet polityk! W trakcie swojej długiej kariery także trzykrotnie się żenił. Z kim spotykał się Krzysztof Ibisz? Sprawdź naszą galerię!

Multimedia

Krzystzof Ibisz - kariera, filmografia

Krzysztof Ibisz w polskim show-biznesie jest obecny od 1985 r., kiedy to debiutował w polskim mini-serialu "Żuraw i czepla", gdzie wcielił się w rolę ucznia. Choć dziś jest kojarzony jako wiecznie młody prezenter i konferansjer, w swoim dorobku ma kilka filmów - "ESD" (1986), "Desperacja" (1988), "Gdańsk '39" (1989), "Kanclerz" (1989), "Odbicia" (1989), "Sztuka kochania" (1989), "Wiatraki z Ranley" (1989), "Maria Curie" (1991), "Kolos" (1993) oraz "Dzieci i ryby" (1997). Ostatnim filmem, w którym się pojawił była "Twarz" (2018).

Tak mieszka Krzysztof Ibisz! W kuchni gwiazdora Polsatu zawsze jest ciepło!Zobacz więcej

Krzysztof Ibisz - co o nim wiemy

Od końca lat 90. bowiem Krzysztof Ibisz występował w filmach głównie gościnnie. Można go zobaczyć w epizodycznych rolach w takich filmach, jak "Sobowtór", "Job, czyli ostatnia szara komórka", "Fenomen" i "Wkręceni 2". Pojawił się także w różnych serialach - pojawił się między innymi w kultowym serialu "Świat według Kiepskich", "Fala zbrodni", "Pierwsza miłość", "Pensjonat pod Różą", "I kto tu rządzi?", "M jak miłość, "Hotel 52" oraz w serialu paradokumentalnym "Pamiętniki z wakacji".

Jednak Krzysztof Ibisz jest przede wszystkim znany jako prowadzący programy rozrywkowe - prowadził program "Czar par", "Gorączka złota", "Awantura o kasę" czy ostatnio, w 2020 r., "Łowcy nagród".

Król telewizyjnej rozrywki i nie tylko! Oto najważniejsze programy Krzysztofa IbiszaZobacz więcej

Z kim spotykał się Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz przez blisko czterdzieści lat swojej kariery zasłynął nie tylko licznymi programami rozrywkowymi i występem w wielu mniej lub bardziej kasowych filmach. Do prezentera przylgnęła łatka "wiecznie młodego" - i nie powinno to nikogo dziwić! Dziennikarz niemalże od dekad nie zmienia się nawet o jotę.

Krzysztof Ibisz nigdy przesadnie nie epatował życiem prywatnym. Mimo to, będąc osobą publiczną, nie miał szans na utrzymanie swoich związków w tajemnicy. Dziennikarz i prezenter był trzykrotnie żonaty - obecną żonę musiał parokrotnie prosić o rękę, zanim się zgodziła! Jednak nie wszystkie miłosne relacje prezentera kończyły się na ślubnym kobiercu. W minionych latach, na początku jego kariery, u jego boku pojawiały się piękne kobiety. Media od zawsze bacznie przyglądały się życiu Ibisza, analizując jego małżeństwa. Byłe żony prezentera były bowiem medialnymi osobami, które miały własną reputację w show-biznesie.

Partnerki Krzysztofa Ibisza. Z kim się spotykał? Sprawdź w galerii!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×