"Lucyfer 6". Tom Ellis i Lauren German zapowiadają emocjonujący finał serialu. "Mam nadzieję, że będą szlochać!"

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Finał "Lucyfera" zbliża się wielkimi krokami. Odtwórcy głównych ról zapowiadają, że naprawdę jest na co czekać!

Finał "Lucyfera"

Od premiery ostatnich odcinków "Lucyfera" dzieli nas już wyłącznie kilka dni. Twórcy nieustannie podgrzewają atmosferę oczekiwania i zdradzają smaczki z nadchodzących epizodów. W niedawnym wywiadzie udzielonym serwisowi TVLine, odtwórcy ról Chloe i tytułowego Lucyfera, czyli Lauren German i Tom Ellis, zdradzili, że widzowie naprawdę mają na co czekać.

Lauren German zapowiedziała dodatkowo, że w ostatnim sezonie nieco zmieni się dynamika relacji pary.

– Chloe i Lucyfer naprawdę tworzą zespół i wspierają się nawzajem jako para. Zazwyczaj była to przepychanka , ale w tym ostatnim sezonie naprawdę jesteśmy w tej samej drużynie – zapowiedziała serialowa Chloe.

Tom Ellis zaznaczył, że finał serialu przysporzy widzom wielu skrajnych emocji.

– Mam nadzieję, że będą szlochać! I mam nadzieję, że ich serca będą wypełnione radością w tym samym czasie – podkreślił.

Premiera 6. sezonu "Lucyfera" już 10 września, wyłącznie na Netfliksie!

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn