"Luis i obcy". Małgorzata Kożuchowska jako polska "facetka w czerni" w nowej animacji [WIDEO+ZDJĘCIA]

Małgorzata Kożuchowska niczym Dana Scully z „Z Archiwum X”! Ulubienica widzów będzie tropić kosmitów w animacji „Luis i obcy” Polska „facetka w czerni” kontra goście nie z tej ziemi w kinach od 6 kwietnia!

Multimedia

Gwiazda serialu „Rodzinka.pl”, Małgorzata Kożuchowska, od lat należy do czołówki polskiego dubbingu. Widzowie najczęściej słyszą jej głos w familijnych produkcjach, gdzie z powodzeniem wciela się w role kolejnych super mam. W tym względzie nie ma sobie równych, co potwierdza jej liczne animowane potomstwo.

Na dużym ekranie wychowywała już, m.in.: koleżankę Małego Księcia, rodzeństwo odkrywające „Sekrety morza”, ptaki bociany („Riko prawie bocian”), a nawet zebry („Kumba”). W kosmicznej komedii „Luis i obcy” nie uraczycie jednak matki Boskiej-Kożuchowskiej. Tutaj nie zmieni żadnej pieluchy i nie przygotuje pociechom drugiego śniadania. Wprost przeciwnie! W tym filmie aktorka przejdzie na ciemną stronę mocy. Jako złośliwa i uparta „facetka w czerni” – Pani Zgagarin – będzie tropić najśmieszniejszych kosmitów w całej galaktyce.

Antek Scardina gwiazdą dubbingu komedii „Luis i obcy”! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Oto jak sama mówi o swojej postaci i filmie:

„Luis i obcy” to opowieść pełna akcji i humoru. Główny bohater, Luis, jest chłopcem, z którym łatwo można się utożsamić i kibicuje mu się od początku do samego końca. Jeśli chodzi o moją postać, Panią Zgagarin, to jest ona klasycznym czarnym charakterem. Widać to w jej osobowości, zachowaniu, a nawet wyglądzie. Pikanterii dodaje fakt, że skrywa mroczną tajemnicę.

„Luis i obcy” to najnowsza komedia producentów hitów „Renifer Niko ratuje Święta” i „Ups! Arka odpłynęła” oraz autorów nagrodzonej Oscarem animacji „Równowaga”. Historia przyjaźni chłopca i trójki przezabawnych kosmitów, który na Ziemię przybyli i kompletnie się… pogubili. Porcja wyśmienitej, intergalaktycznej zabawy dla całej rodziny. W polskiej wersji językowej swoich głosów – poza Kożuchowską – użyczyli również, m.in.: Paweł Domagała, Jarosław Boberek, Tomasz Borkowski, Klaudiusz Kaufmann, Kamil Kula, Sara Lewandowska, Anna Apostolakis i objawienie The Voice Kids, chłopak o wielu głosach – Antek Scardina. Razem pokażą wam, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w… kosmosie, a najlepsze na smutki są zielone ufoludki.

"LUIS I OBCY" W KINACH OD KWIETNIA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×