"M jak miłość". 20 najbardziej zaskakujących momentów w serialu! Śluby, śmierci i porwania - tego nikt się nie spodziewał!

"M jak miłość" gości na antenie TVP od ponad 20 lat! Przez dwie dekady w serialu pojawiło się wiele dramatycznych i zaskakujących wątków. Przypominamy te najbardziej niespodziewane, które wywarły na widzach największe wrażenie!

Multimedia

"M jak miłość" ma ponad 20 lat!

Choć trudno w to uwierzyć, to minęło już 20 lat od premiery pierwszego odcinka "M jak miłość"! Kultowy już serial Dwójki oglądamy od 4 listopada 2000 roku. Przez ten czas śmiejemy, płaczemy, witamy nowych i żegnamy starych bohaterów razem z Mostowiakami.

Aneta zazdrosna o Olka! Ten zacznie adorować seksowną opiekunkę BorysaZobacz więcej

"M jak miłość" - o czym jest serial?

Lucjan (Teresa Lipowska) i Barbara Mostowiakowie wychowali czworo dzieci: Marię (Małgorzata Pieńkowska), Martę (Dominika Ostałowska), Marka (Kacper Kuszewski) i Małgorzatę (Joanna Koroniewska). Najstarsza, Maria, z zawodu pielęgniarka, wyjechała z Grabiny do Gródka i z mężem (Cezary Morawski) doczekała się synów Piotra (Marcin Mroczek) i Pawła (Rafał Mroczek). Jej siostra, Marta, skończyła studia prawnicze i zamieszkała w Warszawie. Marek i Małgosia, przysparzający rodzicom więcej zmartwień niż starsze rodzeństwo, również podjęli starania o ułożenie sobie życia. Serial przedstawia rozterki bohaterów, ich codzienność, poszukiwanie miłości, problemy oraz zmagania z przeciwnościami losu.

"M jak miłość" - 20 najbardziej przełomowych wydarzeń

Przez 20 lat trwania serialu nie brakowało akcji - na przykład podczas porwania Mateuszka (Krystian Domagała) - ale i smutnych momentów. Pewnym jest, że najbardziej przełomowym momentem w historii "M jak miłość" jest zdecydowanie śmierć Lucjana, nestora rodu. Ważne były także wątki, w których Mostowiakowie musieli walczyć o swój dom w Grabinie! Oglądaliśmy śluby, ale i pogrzeby.

Ewa krytykuje cały personel przychodni! Okazuje się, że jest znajomą ArgasińskiegoZobacz więcej

W naszej galerii znajdziecie subiektywne zestawienie najbardziej przełomowych momentów w "M jak miłość"! Zobacz, które sceny miały największy wpływ na rodziny Mostowiaków, Zduńskich i Chodakowskich!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Bajla ela (gość)

    najlepszy serialix

    28.02.2022 16:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×