"M jak miłość". Adriana Kalska pogrywa sobie z mediami? Wszystko się zaczęło od zdjęcia, na którym chwali się swoją ostatnią randką

Adriana Kalska ostatnio za pośrednictwem swojego konta na Instagramie wywołała spore zamieszanie w mediach. Wszystko zaczęło się od niedawno udostępnionego przez nią zdjęcia, na którym chwaliła się swoją ostatnią randką. Teraz aktorka postanowiła pójść o krok dalej i zamieściła kolejne zdjęcie. Co ono przedstawia?

Multimedia

Od czasu rozstania Adriany Kalskiej z Mikołajem Roznerskim, zarówno ich fani, jak i media, uważnie śledzą dalsze poczynania aktorów. Serwisy plotkarskie ostatnio łączyły osobę Mikołaja Roznerskiego z tancerką Anną Głogowską. Jednak do tej pory żadne z nich nie potwierdziło rewelacji o ich rzekomym związku. Zainteresowanie w tej kwestii wzbudza również Adriana Kalska, która na ten moment oficjalnie nie przebywa w żadnym związku.

Ma na koncie wiele metamorfoz. Lubiła zaszaleć z fryzurą! Jak wyglądała kiedyś?Zobacz więcej

Adriana Kalska pogrywa sobie z mediami? Pokazała zdjęcie z randki

Ostatnie posty na Instagramie Adriany Kalskiej wywołały sporą sensację. Niedawno aktorka postanowiła za pośrednictwem platformy opublikować zdjęcia, na których chwaliła się, że miała randkę z ukochanym. Okazuje się jednak, że nie była to randka w dosłownym tego słowa znaczeniu. Aktorka postanowiła jedynie oryginalnie opisać swoją wizytę w galerii sztuki.

#miałamdziśrandkę #zmoimukochanym #popartem #zKeithem #zRoyem #zAndym #justlove #dziekuję #jestemwerykontent #wręczhapi #pozdro - można przeczytać w opisie udostępnionych zdjęć na Instagramie Adriany Kalskiej.

Okazuje się, że aktorka zauważyła, iż jej ostatni post wywołał sporą sensację w mediach, które rozpisywały się o jej "randce". W związku z tym postanowiła ona pójść o krok dalej, publikując kolejne zdjęcie, na którym chwali się "stosunkiem".

idąc tropem mojej randki ze sztuką (którą portale już wykorzystały w niecny sposób.. rozumiem, wieje nudą w szołbiznesie ;) no cóż... moje najnowsze zdjęcie ukazuje... uwaga idziemy krok dalej...😜 STOSUNEK. DO SZTUKI. jestem totally in - napisała w najnowszym zdjęciu na swoim Instagamie.

Podoba wam się jej poczucie humoru?

Zobacz galerię

Oliwia Ciesiółka faktycznie utrudniała Łukaszowi kontakty z synem? Kobieta postanowiła wyznać prawdę na ten tematZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×