"M jak miłość". Asia znika z serialu? Barbara Kurdej-Szatan skomentowała doniesienia!

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Jakiś czas temu okazało się, że Asia ma zniknąć z serialu, a Barbara Kurdej-Szatan ma rywalizować o miejsce z inną aktorką. Jaka jest prawda? Gwiazda "M jak miłość" skomentowała te doniesienia!

Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z "M jak miłość"?!

Niedawno mówiło się, że Barbara Kurdej-Szatan ma rywalizować o miejsce w "M jak miłość" z inną aktorką. Jeśli mniej spodoba się widzom, zostanie usunięta z serialu, a wątek Asi zniknie.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Teraz aktorka postanowiła skomentować te doniesienia. Jak powiedziała w rozmowie z "Plotkiem", nie ma w nich nawet krzty prawdy!

Czytam jakieś takie bzdury dookoła, że już nie wiem co mam odpowiadać. Tak, dementujemy je - powiedziała stanowczo.

Barbara Kurdej-Szatan dodaje, że gdyby miała zniknąć, coś by o tym wiedziała. Na razie wątek Asi będzie kontynuowany!

Od marca byłam cały czas na planie, aż do lipca, więc to wszystko, co nakręciliśmy teraz będzie w emisji. A potem, nic mi nie wiadomo, że miałby mnie nie być. Myślę, że produkcja by mnie poinformowała, gdyby były takie plany.

"M jak miłość" jesień 2021 - zwiastun

[facebook]https://facebook.com/serialovetelemagazyn?tabs=;strona[/facebook]

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn