m jak miłość bohaterowie

„M jak miłość”. Ewelina Serafin kiedyś i dziś. Tak się zmieniała serialowa dziewczyna Marka Mostowiaka. Dziś jest dumną mamą dwójki pociech!

Ewelina Serafin popularność i rozpoznawalność zyskała w podobny sposób, co wiele gwiazd - w serialu „M jak miłość”. Wcielała się w postać Kasi, pierwszej dziewczyny Marka Mostowiaka. W pewnym momencie jednak zniknęła z produkcji, ale wcale nie zakończyła przygody z Telewizją Polską. Dziś występuje w innym hicie TVP - „Barwy szczęścia” i jest dumną mamą dwójki pociech, które przejawiają już talent po mamie. Zobacz, jak zmieniała się Ewelina Serafin, pierwsza dziewczyna Marka Mostowiaka. W galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia!

18.11.2022M jak miłość

"M jak miłość" na starych zdjęciach. Tak to wszystko się zaczęło. Katarzyna Cichopek, Anna Mucha, Kacper Kuszewski, Joanna Koroniewska jakich nie pamiętacie

"M jak miłość" to słynna telenowela TVP, która już od ponad 20 lat gości na ekranach naszych telewizorów. Serial "M jak miłość" był przepustką do sławy dla wielu gwiazd - tu zaczynali Katarzyna Cichopek czy bracia Mroczkowie. W galerii publikujemy mnóstwo starych zdjęć z planu "M jak miłość". Tak to wszystko się zaczęło.

30.10.2022M jak miłość

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×