"M jak miłość". Ida Nowakowska skomentowała aferę z udziałem Barbary Kurdej-Szatan! Będzie miała problemy w pracy w TVP?

Joanna Sikorska
Joanna Sikorska
fot. adam jankowski / marek szawdyn/ polska press
fot. adam jankowski / marek szawdyn/ polska press
Barbara Kurdej-Szatan została wyrzucona z TVP, a o aferze z jej udziałem mówią wszyscy. Teraz głos zabrała Ida Nowakowska - wielka gwiazda stacji. Jak ocenia zachowanie koleżanki? Podpadła swojemu pracodawcy? Sprawdź!

Ida Nowakowska skomentowała aferę z udziałem Barbary Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan przez wiele lat była gwiazdą TVP, a potem stopniowo tę rolę przejęła Ida Nowakowska. Teraz jednak Kurdej-Szatan ma spore problemy i straciła pracę w stacji, co komentuje coraz więcej gwiazd. Głos zabrała także Ida Nowakowska.

W najnowszym wywiadzie z portalem JastrząbPost, Ida Nowakowska została zapytana o jej zdanie na temat tej afery. Tancerka i prezenterka podeszła do sprawy dyplomatycznie.

Nie mnie to oceniać. Ja staram się zawsze myśleć o tym, za czym ja stoję. Jestem osobą, która stara się zawsze dobrze patrzeć na każdego człowieka, bo po prostu lubię ludzi. Aczkolwiek myślę, że ważne jest to, aby pamiętać, co dla nas jest najważniejsze. Dla mnie rzeczywiście ważne jest to, żeby gdzieś być taką osobą, która świadomie podchodzi do tego, czym jest moja tożsamość. To jest dla mnie bardzo ważne - przyznała.

Ida Nowakowska nie potępia Barbary Kurdej-Szatan, ale zwraca uwagę na to, że trzeba zwracać uwagę na dobór słów.

Ja życzę każdemu jak najlepiej, ale uważam, że pewne publiczne sytuacje są ważne. Aby przypominać, jak ważne są słowa. Jak ważny jest ich dobór - dodała.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn