"M jak miłość". Ilona Janyst odchodzi z serialu. Co stanie się z jej bohaterką? "Nudno nie będzie"

Obsada "M jak miłość" wciąż się zmienia. Tym razem z serialem żegna się Ilona Janyst. O wszystkim napisała na swoim Instagramie. Co będzie dalej z wątkiem jej bohaterki?

Multimedia

Ostatnio ekipę aktorów serialu "M jak miłość" opuściło kilku artystów. W październiku wyemitowano ostatni odcinek z Pawłem Delągiem. Dowiedzieliśmy się też o zakończeniu wątku Olgi Szomańskiej i Tomasza Oświecińskiego. Teraz pojawiła się informacja o tym, że Ilona Janyst także odchodzi z serialu. O wszystkim poinformowała swoich fanów na Instagramie. Janyst po raz pierwszy wystąpiła w "M jak miłość" w 2017 roku. Od tamtej pory wcielała się w postać Anety Chodakowskiej. Widzowie uwielbiają aktorkę, co często podkreślają w komentarzach pod jej postami w mediach społecznościowych.

Co będzie z jej bohaterką? Janyst już wie, co dalej wydarzy się z jej wątkiem.

Olga Szomańska żegna się z widzami. Opublikowała tajemniczy wpis. To nie była jej decyzja?Zobacz więcej

Ilona Janyst odchodzi z "M jak miłość"

Ilona Janyst prywatnie jest żoną Pawła Janysta. W 2018 roku przywitali na świecie swoją córeczkę. Teraz para po raz drugi spodziewa się dziecka. Niedawno Ilona Janyst napisała na Instagramie, że nie będzie dalej pracowała na planie serialu. Decyzja ta była oczywiście spowodowana zaawansowaną ciążą. Janyst nie żegna się jednak ze swoimi kolegami z "M jak miłość" na zawsze. Podkreśliła również, że w serialu będzie jeszcze naprawdę ciekawie. Co jeszcze przekazała swoim obserwatorom?

Trzeba wiedzieć kiedy z plaanu zejść przed rozwiązaniem. Naturalnie nie mogę zdradzić, co fabularnie wydarzy się u mojej bohaterki, ale drogie Fanki i Fani @mjakmilosc.official - nudno to raczej nie będzie😏🤭. Bardzo dziękuję wszystkim, z którymi miałam ogromną przyjemność pracować przy tej transzy - Produkcji, Ekipie, Aktorkom i Aktorom, do zobaczenia za… jakiś czas!

Kiedy zobaczymy ostatni odcinek z aktorką? Co wydarzy się z jej bohaterką? Na te pytania nie znamy jeszcze odpowiedzi.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • WYSTAPI (gość)

    TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO

    12.11.2021 12:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×