"M jak miłość". Ilona Janyst odchodzi z serialu. Co stanie się z jej bohaterką? "Nudno nie będzie"

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
"M jak miłość". Ilona Janyst odchodzi z serialu. Poinformowała o tym fanów na Instagramie. Co stanie się z jej bohaterką?
"M jak miłość". Ilona Janyst odchodzi z serialu. Poinformowała o tym fanów na Instagramie. Co stanie się z jej bohaterką?
Obsada "M jak miłość" wciąż się zmienia. Tym razem z serialem żegna się Ilona Janyst. O wszystkim napisała na swoim Instagramie. Co będzie dalej z wątkiem jej bohaterki?

Ostatnio ekipę aktorów serialu "M jak miłość" opuściło kilku artystów. W październiku wyemitowano ostatni odcinek z Pawłem Delągiem. Dowiedzieliśmy się też o zakończeniu wątku Olgi Szomańskiej i Tomasza Oświecińskiego. Teraz pojawiła się informacja o tym, że Ilona Janyst także odchodzi z serialu. O wszystkim poinformowała swoich fanów na Instagramie. Janyst po raz pierwszy wystąpiła w "M jak miłość" w 2017 roku. Od tamtej pory wcielała się w postać Anety Chodakowskiej. Widzowie uwielbiają aktorkę, co często podkreślają w komentarzach pod jej postami w mediach społecznościowych.

Co będzie z jej bohaterką? Janyst już wie, co dalej wydarzy się z jej wątkiem.

Ilona Janyst odchodzi z "M jak miłość"

Ilona Janyst prywatnie jest żoną Pawła Janysta. W 2018 roku przywitali na świecie swoją córeczkę. Teraz para po raz drugi spodziewa się dziecka. Niedawno Ilona Janyst napisała na Instagramie, że nie będzie dalej pracowała na planie serialu. Decyzja ta była oczywiście spowodowana zaawansowaną ciążą. Janyst nie żegna się jednak ze swoimi kolegami z "M jak miłość" na zawsze. Podkreśliła również, że w serialu będzie jeszcze naprawdę ciekawie. Co jeszcze przekazała swoim obserwatorom?

Trzeba wiedzieć kiedy z plaanu zejść przed rozwiązaniem. Naturalnie nie mogę zdradzić, co fabularnie wydarzy się u mojej bohaterki, ale drogie Fanki i Fani @mjakmilosc.official - nudno to raczej nie będzie????????. Bardzo dziękuję wszystkim, z którymi miałam ogromną przyjemność pracować przy tej transzy - Produkcji, Ekipie, Aktorkom i Aktorom, do zobaczenia za… jakiś czas!

[instagram]https://www.instagram.com/p/CVxZQpIN_mw/[/instagram]

Kiedy zobaczymy ostatni odcinek z aktorką? Co wydarzy się z jej bohaterką? Na te pytania nie znamy jeszcze odpowiedzi.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn