„M jak miłość". Jako Grażyna próbowała uwieść Marka, lecz los chciał inaczej. Przypominamy piękną femme fatale. Co dziś słychać u Bożeny Stachury?

W serialu „M jak miłość" często pojawiają się bohaterowie, którzy planują namieszać w spokojnym życiu innych. Jedną z nich była piękna Grażyna, koleżanka Marka ze szkoły. Wróciła po latach do Grabiny starając się uwieść Mostowiaka - swoją dawną miłość. Jak się to dla niej skończyło? Co dziś porabia Bożena Stachura?

Multimedia

Piękna Grażyna, która chciała Marka

Grażyna Raczyńska (Bożena Stachura) powróciła do Grabiny niespodziewanie, zjawiając się na spotkaniu klasowym. Mimo, że nikt się jej nie spodziewał, jej pojawienie wywołało spore zamieszanie. Piękna brunetka już chwilę po powrocie postanowiła zdobyć serce Marka (Kacper Kuszewski), czując, że dawne uczucia nie wygasły. Marek jednak nie uległ pokusie i pozostał wierny Hance (Małgorzata Kożuchowska).

Los chciał, że drogi Michała Łagody (Paweł Okraska) i Grażyny skrzyżowały się i mężczyzna bez pamięci zakochał się w Raczyńskiej. Wzięli ślub, jednak kobieta nie była szczęśliwa, bo tak naprawdę nie kochała swojego męża. Nie ustępując, próbowała zbliżyć się do Marka i w końcu jej się to udało. Pewnego dnia potrąciła pieszego, za co trafiła do więzienia. Wtedy wyznała Michałowi, że nigdy go nie kochała, lecz on nie opuścił żony i pomógł jej wyjść na wolność.

Została mamą w wieku 17 lat. Co dziś u niej słychać?Zobacz więcej

Mimo wielu perypetii Grażyna i Michał próbowali ratować swoje małżeństwo, lecz śmierć Hanki Mostowiak na nowo otworzyła jej furtkę do utopijnej przyszłości u boku Marka. Ponownie próbowała się do niego zbliżyć, jednak Mostowiak będąc zdruzgotany śmiercią żony, nie wyobrażał sobie by mógłby być z inną kobietą. Wtedy to Grażyna zrozumiała, że nie chce więcej żyć u boku mężczyzny, którego nie kocha. Wzięła ślub z Łagodą i zniknęła z życia Mostowiaków.

Zobacz zdjęcia pięknej aktorki w naszej galerii!

Zobacz galerię

Bożena Stachura - gdzie jeszcze zagrała posągowa piękność?

Bożena Stachura to piękna aktorka, którą mogliśmy podziwiać w niejednej roli. W 1999 roku ukończyła PWST w Krakowie i dołączyła do zespołu warszawskiego Teatru Narodowego. Aktorka zadebiutowała rolą w niezwykle popularnym sitcomie „Miodowe lata". Jej kolejna rola to Solange w „Chopin. Pragnienie miłości" Jerzego Antczaka, u boku Danuty Stenki i Piotra Adamczyka. w 2006 roku partnerowała Janowi Fryczowi „Bezmiarze sprawiedliwości" Wiesława Saniewskiego. W tym samym roku pojawiła się również w serialu „M jak miłość" jako Grażyna Raczyńska.

Zobacz galerię

"M jak miłość" o czym jest serial?

Serial opowiada historię sagi rodu Mostowiaków. Jak radzą sobie z trudnościami i nawigują meandry codziennych problemów i uczuć. Emitowany od 2000 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Od września 2022 roku w telewizyjnej dwójce startuje już 23. sezon serialu. Kultowa produkcja przez lata przedstawiła nam grono kolorowych bohaterów, których wątki przeplatają się ze sobą. Perypetie Mostowiaków i osób z ich otoczenia można oglądać w poniedziałki i wtorki o 20:55 na antenie TVP2. Kulisy programu o 20:40.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×