"M jak miłość". Katarzyna Cichopek dwukrotnie zakładała białą suknię - w życiu prywatnym i jako serialowa Kinga. Przypominamy jej ślubne kreacje

Katarzyna Cichopek to jedna z najjaśniejszych gwiazd Telewizji Publicznej. Aktorka gra jedną z kluczowych postaci w serialu "M jak miłość", a od kilku lat współprowadzi także "Pytanie na śniadanie". Niedawna informacja o jej rozstaniu z mężem Marcinem Hakielem zaskoczyła niemal wszystkich. W galerii przypominamy ślubne kreacje aktorki, która niemal w tym samym czasie wyszła za mąż w życiu prywatnym i w serialu.

Multimedia

Katarzyna Cichopek zdobyła sławę dzięki roli Kingi Zduńskiej w telenoweli "M jak miłość". Gwiazda seriali, konferansjerka i gospodyni "Pytania na śniadanie" niedawno poinformowała opinię publiczną o rozstaniu z mężem.

Michał Malinowski opuścił Polskę parę lat temu. Teraz zobaczymy go w międzynarodowej produkcji!Zobacz więcej

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel brali ślub w Zakopanem

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w marcu br. przekazali za pośrednictwem mediów społecznościowych, że rozwodzą się po 14 latach małżeństwa. Przypominamy, że gwiazda "M jak miłość i tancerz poznali się w 2005 roku na planie "Tańca z gwiazdami". Ich miłość rodziła się na oczach niemal całej Polski. Zwycięzcy tanecznego show w 2008 roku wzięli ślub w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem. Miejsce to było dla nich symboliczne - to właśnie do Zakopanego zakochani udali się w pierwszą wspólną podróż. Ślub aktorki i tancerza był jednym najchętniej komentowanych wydarzeń showbiznesowych w 2008 roku.

Katarzyna Cichopek nie chciała wychodzić za mąż?

W 2014 roku aktorka zdobyła się na szczere wyznanie. W rozmowie z magazynem "Pani" ujawniła, że to Marcin Hakiel nalegał na ślub.

To on nalegał na ślub, mnie małżeństwo nie było potrzebne do szczęścia. Miałam u boku mężczyznę, z którym lubiłam spędzać czas, podróżować i to mi wystarczyło. Uważałam, że jest dobrze tak, jak jest. Ale dla Marcina małżeństwo było ważne i w końcu mnie przekonał. (...) Momentem, w którym zrozumiałam, że moje życie ma się diametralnie zmienić, było podjęcie decyzji, jakie nazwisko mam nosić. Męża czy rodowe? Wtedy wyszła na jaw moja niedojrzałość, bo nie umiałam rozstać się z własnym. Myślałam: Jak to, mam porzucić nazwisko mojego ukochanego tatusia? To była decyzja na całe życie, więc bardzo ją przeżywałam - powiedziała Katarzyna Cichopek.

Do tej pory Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel uchodzili za małżeństwo idealne. Para doczekała się syna Adama i córki Heleny. Więcej o rozstaniu aktorki i tancerza przeczytasz w naszym poprzednim tekście tutaj.

Ula o krok od utraty spadku. W dojściu do prawdy pomoże jej... zmarły ojciec! [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Ślub Kingi i Piotrka w "M jak miłość"

Nie wszyscy pamiętają, ale niedługo po zawarciu małżeństwa z Marcinem Hakielem, aktorka wyszła za mąż także w serialu TVP - ślub kościelny Kingi i Piotra Zduńskich nagrywano w 2009 roku. Widzowie zobaczyli ceremonię pod koniec lutego 2010 roku, a dokładniej w 725. odcinku "M jak miłość". Serialowa para wypowiedziała sakramentalne "tak" w kościele Świętej Katarzyny w Warszawie - to właśnie tam zrealizowano kluczowe sceny ślubne.

Dla Marcina Mroczka, czyli Piotra Zduńskiego była to absolutna nowość. Prywatnie aktor był wtedy jeszcze kawalerem. Mroczek dopiero kilka lat później, bo 20 lipca 2013 w Tarczynie poślubił modelkę Marlenę Muranowicz.

W galerii przypominamy ślubne kreacje Katarzyny Cichopek. Aktorka na ślubnym kobiercu stawała dwa razy - w życiu prywatnym i w serialu.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Maria (gość)

Tego juz nie można czytać zal mnie jej męża to wspanialy czlowiek a ty Cichopek wez się za robote bo juz palma odbija do głowy dzieki mężowi masz te miliony takiego męża to trzeba nosić na rękach a ty masz w głowie sieczkę Marcinie jesteśmy za tobą trzymaj się a Cichopek ani ladna anie zgrabna co ona sobą prezentuje poprostu zero nie dobrze się robi jak czyta się o niej wielka celebrytka od siedmiu boleści.. szok

26.03.2022 12:38
  • Ja (gość)

Czy dostaną rozwód kościelny ..

26.03.2022 03:02
  • Blondii (gość)

Plujecie jadem. Uważacie, że nie celebrytka, to nie oglądajcie tasiemcow i nie komentujcie. W takim świecie żyjemy. Zajmijmy się wszyscy swoimi sprawami, bo aż żal czytać ile w Was nienawiści.

20.03.2022 15:37
  • Gość (gość)

Litości.Jaka z niejj aktorka.

20.03.2022 09:29
  • Chyba zart (gość)

Od kilku lat współprowadzi pytanie na śniadanie? Przecież niedawno zaczęła tam pracować ale bzdety piszecie.

20.03.2022 09:15
  • Zniesmaczona (gość)

Ludzie jesteście paskudnie.Jle w Was jadu oczywiście nie wszyscy

20.03.2022 08:23
  • Janek (gość)

Małżeństwo to kontrakt sluzacy zabezpieczeniu finansowych praw kobiety. Nie ma zadnego innego celu. To jak dawanie broni wariatowi, ktory mieszka w twoim domu. Przypuszczam, ze gosc wdepnal w to z niewiedzy, albo byl zle wyedukowany przez rodzicow. Teraz bedzie musial poznac 'Karte praw matki' zwana dla niepoznaki kodeksem rodzinnym. Jako facet poczuje sie jako podczlowiek, rodzic na godziny. Bankomat. Mezczyzno pieklo przed toba.

20.03.2022 08:06
  • Gosia (gość)

Gwiazda seriali?????ciekawe jakich

19.03.2022 12:10
  • Gosia (gość)

Gwiazda seriali?????ciekawe jakich

19.03.2022 12:09
  • Gosc (gość)

Żadna z niej celebrytka gra tylko w jednym filmie bo więcej nic nie potrafi

19.03.2022 11:48
  • Gość (gość)

To wkoncu po 14 latach czy po 17 zdecydujcie się wkoncu bo to duża różnica jest

19.03.2022 11:46
  • ..... (gość)

Najlepiej wiedzą małżonkowie powód rostania

19.03.2022 09:10
  • Iwona (gość)

To jest ich sprawa a wy się zajmijcie swoimi dupami a nie piszcie głupich komentarzy może opuścić swoje problemy bo na pewno je też macie

19.03.2022 08:40
  • Xxxxxx (gość)

To jest ich sprawa, ich życie i ich decyzje. Nikt nie ma prawa oceniać ich związku,relacji pomiędzy nimi i tego co się wydarzyło.Nie wolno włazić z butami w czyjeś życie,bo nikt z nasnie wie jak było na prawdę.

19.03.2022 07:37
  • Ewa (gość)

Pusta baba ma się za wielką aktorkę zmarnowała mu życie a dzieci😡,,?????

18.03.2022 12:53
  • zwyczajny człek (gość)

Gwiazda, elita - gdzie są takie szkoły, co dają takie tytuły? To media...a starszy człowiek jest zwany moher. Brak człowieczeństwa i szacunku dla każdego człowieka.

17.03.2022 17:18
  • Nielubiecichopek (gość)

Moim zdaniem ani ona aktorka ani celebrytka tym bardziej żadna gwiazda. Zwykły pustttty człowiek.

17.03.2022 15:04
  • Putin Wolodzia (gość)

A mnie to gówno obchodzi .

17.03.2022 11:06
  • Onnnn (gość)

Pani kasiu trzeba było poślubić swojego "ukochanego tatusia " . A panu Marcinowi współczuję i mam nadzieję że na swojej drodze trafi na prawdziwą kobietę dla której to ona będzie najważniejszy a nie jej tatuś.

17.03.2022 10:34
  • Aga (gość)

Pani Cichopek nie jest aktorką i nigdy nie była, nie jest też dziennikarką, czy wystarczy być celebrytka aby nabyć zawód bez wykształcenia. Brakuje lekarzy może niech zostanie jeszcze lekarzem.

16.03.2022 20:02
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.