"M jak miłość". Katarzyna Cichopek w zaskakującym wyznaniu o wątku Kingi i Piotrka. "To bardzo dobra inspiracja dla nas wszystkich!"

Kinga i Piotr Zduńscy to jedno z najtrwalszych małżeństw w "M jak miłość". Są razem od liceum i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić. Jedną z największych fanek tego wątku jest sama Kasia Cichopek. Aktorka zdradziła ostatnio co myśli o swoim serialowym małżeństwie.

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2022 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kinga i Piotrek - małżeństwo idealne

Katarzyna Cichopek, czyli serialowa Kinga Zduńska występuje w "M jak miłość" prawie od samego początku. Jej rola od zawsze przeplata się z historią Piotrka. Byli parą już w liceum i bardzo szybko się pobrali. Piotrek pomagał dziewczynie, gdy ta straciła wzrok, mimo niechęci jej rodziców.

To koniec małżeństwa Magdy i Andrzeja? Aktor zdradził jak potoczą się losy jego bohatera [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Ostatnio aktorka w rozmowie z Faktem zdradziła co naprawdę myśli o swoim serialowym małżeństwie.

To bardzo ładny wątek. Pokazuje miłość, serdeczność, oddanie, fajna dużą rodzinę. Myślę, że to bardzo dobra inspiracja dla nas wszystkich - tak chwaliła Kingę i Piotrka

Aktorka dodała również, że ma nadzieję, że scenarzyści nie rzucą jej bohaterce kłód pod nogi i nie rozbiją tej sielankowej rodziny.

Kasia Cichopek dzisiaj. Trudne chwile i nowe życie

Katarzyna Cichopek nie może narzekać ostatnio na brak pracy. Mimo, że w życiu prywatnym napotkała spore problemy, a jej małżeństwo z Marcinem Hakielem zakończyło się, aktorka nie zwalnia tempa. Jej kariera w TVP zdecydowanie rozkwita. Kasia Cichopek jednak ma bardzo mocno ustawione priorytety:

Zawsze to dzieci i rodzina są dla mnie priorytetem. Dbam o ich szczęście i bezpieczeństwo. Rzeczywiście ten rok jest dla mnie trudny, ale mając takie wsparcie: rodziny bliskich, przyjaciół, ale też pracodawców mam wrażenie, że przejdziemy przez to może nie bezboleśnie, bo wiadomo, sytuacja jest trudna, ale zwycięsko - mówiła w rozmowie z Faktem

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Bejbuszek (gość)

  Bejbe i to jest twój typ

  02.08.2022 08:43
 • sdcxdscxdcx (gość)

  cichopek tak samo zachowuje się jak kinga kasiu bądż sobą

  01.08.2022 21:19
 • cdcdcd (gość)

  kasia wracaj do hakiela

  01.08.2022 21:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×