"M jak miłość" Katarzyna Cichopek z córką na planie nowych odcinków serialu. Mała Helenka pójdzie w ślady mamy?

Czy córka Kasi Cichopek pójdzie w ślady mamy i dołączy do obsady serialu "M jak miłość"? Aktorka pojawiła się z małą Helenką na planie, a dziewczynka czuła się tam jak ryba w wodzie. Córka aktorki i tancerza ma duszę artystki. Jak skomentowała to serialowa Kinga?

Multimedia

Katarzyna Cichopek z córką na planie "M jak miłość"

Katarzyna Cichopek jest ostatnio bardzo gorącym nazwiskiem. Pomiędzy głośną sprawą rozwodową z Marcinem Hakielem a nowymi projektami, aktorka zawsze znajdzie czas dla swoich dzieci.

Ostatnio w sieci pojawiły się zdjęcia Katarzyny Cichopek, która zabrała córkę na plan serialu "M jak miłość". W sieci zawrzało i wszyscy zadawali sobie pytanie, czy mała Helenka pójdzie w ślady mamy, a może już upolowała rolę w serialu? Jak się okazało nie był to pierwszy raz, gdy dzieci gwiazdy odwiedziły ją na planie. Aktorka w rozmowie z "Super Expressem" wyznała:

Jestem bardzo wdzięczna całej produkcji, producentowi za to, że przez tyle lat mogę być w głównej obsadzie. Tworzymy bardzo zgrany zespół i przeszłam bardzo wiele razem z produkcją serialu. Rodziłam dzieci w międzyczasie, a także wychowywałam je na planie

Katarzyna Cichopek stanęła w obronie swoich dzieci i rodziców! Aktorka wydała oświadczenie: "STOP"Zobacz więcej

Dodała również, że córka ma duszę artystki, lecz zdecydowanie bliżej jej do muzyki i tańca niż do aktorstwa. Helenka ewidentnie woli iść w ślady ojca, Marcina Hakiela. Kasia pochwaliła się również, że córka wystąpiła w musicalu.

Helenka ma duszę artystyczną, ale bardziej niż do aktorstwa ciągnie ją do tańca i muzyki. Wystąpiła bowiem w musicalu, a od niedawna gra na fortepianie

Katarzyna Cichopek zachwycona postawą Marcina Hakiela. Wyświadczył jej ogromną przysługęZobacz więcej

Jak widać córka Kasi na razie nie ma w planach pracy razem z mamą i woli kibicować jej sprzed telewizora.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • jezusie (gość)

    wypidalac juz z tym cichopkiem qwa mac... ilez mozna ?!?!??!

    05.07.2022 23:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×