"M jak miłość" Katarzyna Cichopek z córką na planie nowych odcinków serialu. Mała Helenka pójdzie w ślady mamy?

Michał Skuza
Michał Skuza
Czy córka Kasi Cichopek pójdzie w ślady mamy i dołączy do obsady serialu "M jak miłość"? Aktorka pojawiła się z małą Helenką na planie, a dziewczynka czuła się tam jak ryba w wodzie. Córka aktorki i tancerza ma duszę artystki. Jak skomentowała to serialowa Kinga?

Katarzyna Cichopek z córką na planie "M jak miłość"

Katarzyna Cichopek jest ostatnio bardzo gorącym nazwiskiem. Pomiędzy głośną sprawą rozwodową z Marcinem Hakielem a nowymi projektami, aktorka zawsze znajdzie czas dla swoich dzieci.

Ostatnio w sieci pojawiły się zdjęcia Katarzyny Cichopek, która zabrała córkę na plan serialu "M jak miłość". W sieci zawrzało i wszyscy zadawali sobie pytanie, czy mała Helenka pójdzie w ślady mamy, a może już upolowała rolę w serialu? Jak się okazało nie był to pierwszy raz, gdy dzieci gwiazdy odwiedziły ją na planie. Aktorka w rozmowie z "Super Expressem" wyznała:

Jestem bardzo wdzięczna całej produkcji, producentowi za to, że przez tyle lat mogę być w głównej obsadzie. Tworzymy bardzo zgrany zespół i przeszłam bardzo wiele razem z produkcją serialu. Rodziłam dzieci w międzyczasie, a także wychowywałam je na planie

Dodała również, że córka ma duszę artystki, lecz zdecydowanie bliżej jej do muzyki i tańca niż do aktorstwa. Helenka ewidentnie woli iść w ślady ojca, Marcina Hakiela. Kasia pochwaliła się również, że córka wystąpiła w musicalu.

Helenka ma duszę artystyczną, ale bardziej niż do aktorstwa ciągnie ją do tańca i muzyki. Wystąpiła bowiem w musicalu, a od niedawna gra na fortepianie

Jak widać córka Kasi na razie nie ma w planach pracy razem z mamą i woli kibicować jej sprzed telewizora.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Krokusy w Tatrach. W tym roku bardzo szybko

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn