"M jak miłość". Katarzyna Cichopek zniknie z serialu?! Dostała nowe, ciekawe propozycje! Gwiazda zdradza, co będzie z Kingą

Joanna Sikorska
Joanna Sikorska
Katarzyna Cichopek ma teraz dobrą zawodową passę i przebiera w propozycjach. Według doniesień mediów ma dostać dwa nowe programy, co może sprawić, że zniknie z "M jak miłość"! Jaka jest prawda? Sprawdź, co odpowiedziała gwiazda!

Katarzyna Cichopek zniknie z "M jak miłość"?!

Katarzyna Cichopek nie występuje tylko w "M jak miłość", sprawdza się też jako prezenterka i prowadząca "Pytania na śniadanie". W nadchodzącym czasie będzie jeszcze bardziej zapracowana.

Wiadomo już, że Katarzyna Cichopek dostała nowy program, o czym mogliście przeczytać tutaj, teraz mówi się, że pojawi się także w "You Can Dance - Nowa generacja". Co w takim razie z "M jak miłość"?

W mediach już pojawiły się informacje, że gwiazda zniknie z kultowego serialu TVP, ale nic bardziej mylnego! Katarzyna Cichopek zdementowała wszelkie plotki.

Staram się czerpać z tego, co dostaję od życia. Teraz dostałam taką szansę, taką możliwość (nowy program - red.) i nie wiem, czy ona się powtórzy, dlatego jestem tu i teraz i skupiam się na danej chwili. Patrzę optymistycznie w przyszłość. Jestem pełna nadziei. Nie martwcie się, nie odejdę z "M jak miłość", bo to jest moja rodzina, to jest całe moje zawodowe życie. To jest serial, dzięki któremu pozostałe drzwi się pootwierały. Jestem bardzo wdzięczna całej produkcji, producentowi, za to, że przez tyle lat mogę być w głównej obsadzie - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Wygląda więc na to, że fani Kingi z "M jak miłość" nie mają powodów do zmartwień!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn