"M jak miłość". Kiedyś zawrócił w głowie serialowej Madzi Marszałek, dziś Przemysław Cypryański będzie walczył o serce Adriany Kalskiej. Zobaczcie jak się zmieniał

Przemysław Cypryański grał w "M jak miłość" postać Kuby, który zawrócił w głowie Madzi Marszałek, lecz odszedł z serialu w 2012 roku. Dzisiaj aktor powraca, lecz tym razem będzie walczył o względy Adriany Kalskiej. Niezwykle przystojny mężczyzna mocno się zmienił na przestrzeni lat. Przypominamy jego metamorfozę

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2022 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Przemysław Cypryański w "M jak miłość"

Przemysław Cypryański urodził się 2 sierpnia 1981 roku we Wrześni. Studiował informatykę na Wydziale Informatyki Uniwersytetu Warszawskiego, a potem rozpoczął studia na kierunku Społecznej Psychologii Informatyki i Komunikacji. Jego pierwsza styczność z kamerą to role w reklamach. Po występie w kilku spotach reklamowych, młody aktor podjął naukę w Studium Aktorskim przy Teatrze Żydowskim w Warszawie.

ZOBACZ GALERIĘ

Razem nie tylko na planie. Wraz z córką występują w serialu, prywatnie tworzą szczęśliwą rodzinęZobacz więcej

Pierwszą rolą aktora była rola Kostka, kolegi Oli Lubicz w serialu "Klan". Jednak dopiero jako Kuba Ziober w "M jak miłość" zdobył popularność. W serialu występował przez 6 lat i mocno zawrócił w głowie Madzi Marszałek (Anna Mucha).

Po występie w "M jak miłość" posypały się propozycje i nowe role. Młody i niezwykle przystojny aktor został zauważony i wystąpił między innymi w serialach takich jak: "Niania", "Ranczo", "Barwy szczęścia", czy "Plebania".

Serialowa Lilka przeszła ogromną metamorfozę! Zmotywowały ją ostre słowa produkcjiZobacz więcej

Nowe wcielenia aktora

Kiedyś kradł serca Madzi Marszałek, dzisiaj będzie starał się o względy Adriany Kalskiej. Aktor dołączy do obsady serialu TVN7 "Papiery na szczęście", jako kardiolog Dawid. Jak podaje portal superseriale.pl, aktor pojawi się tam w 144 odcinku. Serialowa Marta Wiśniewska (Adriana Kalska) pozna go w restauracji "Loft Resto", na osiedlu Kowalczyków, gdzie zacznie pracę jako menadżerka. Marta wpadnie Dawidowi w oko i na jednym spotkaniu się nie skończy, a przystojny kardiolog będzie coraz bardziej zauroczony Martą.

Przemysław Cypryański w innych rolach

Aktor, oprócz wspaniałych ról filmowych i serialowych, pokazał również wiele innych talentów. W 2006 roku wystąpił w "Tańcu z gwiazdami" w parze z Anetą Piotrowską, gdzie zajął 6. miejsce. Oprócz tego Cypryański należy do Reprezentacji Artystów Polskich w piłce nożnej, jest bardzo aktywny fizycznie i pasjonuje się sportem. Udziela się również charytatywnie. Od 2014 współpracuje z akcją „Pomoc mierzona kilometrami” T-Mobile Polska. Uczestniczył w programie Polsatu Celebrity Splash! W 2020 brał udział w drugiej edycji programu TVP2 Dance Dance Dance.

W galerii przypominamy jak zmieniał się Przemysław Cypryański

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×